Achiziţie telefoane

Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Aţi dorit să scrieţi 
Răspuns
Începător
Postări: 29
Înregistrat: ‎04-02-2012
0

Informatii achizitionare telefoane

Buna!

Ma interesa sa imi achizitionez un telefon, deoarece  azi am ramas fara dupa 3 ani de zile Emoticon trist . As dori sa stiu daca exista varianta de buyback si care sunt conditiile la acest program( in cazul in care este valabil ) .care este limita de telefoane ce pot fi aduse pentru buyback.?( ma refer in limita bunului simt , nu 100 de telefoane de cand avea bunica primu telefon ) Prin buyback  sunt obligat sa fac si contract de voce?

Ionut G
Membru VIP
Postări: 4.498
Înregistrat: ‎08-02-2012
0

Re: Informatii achizitionare telefoane

[ Editat ]

salut Serro,

lamuriri legate de Buy Back gasesti AICI

mult spor!

██████████████████████████████████████████████████████████████████

ModeratorMATEI ᵖʳᵒᶠ ᵐᵃᵗᵉ

Moderator

Membru VIP
Postări: 6.910
Înregistrat: ‎31-01-2012
0

[ Editat ]

@Serro a scris:

Buna!

Ma interesa sa imi achizitionez un telefon, deoarece  azi am ramas fara dupa 3 ani de zile Emoticon trist . As dori sa stiu daca exista varianta de buyback si care sunt conditiile la acest program( in cazul in care este valabil ) .care este limita de telefoane ce pot fi aduse pentru buyback.?( ma refer in limita bunului simt , nu 100 de telefoane de cand avea bunica primu telefon ) Prin buyback  sunt obligat sa fac si contract de voce?

Salut Ionut! Emoticon fericit

Inca exista posibilitatea achizitionarii de terminale prin programul Buy Back.

Conditiile se gasesc in Termenii si conditii.

Pentru achizitionarea unui terminal prin programul Buy Back,poti preda maxim  5 telefoane

Selection_230b.png

Programul are aria de acoperire numai in magazinele Vodafone si partenere,odata cu incheierea unui contract nou sau prin prelungirea celui existent.Mai poti achizitiona Cartela Vodafone cu numar sau orice pachet Cartela Vodafone.

Informatiile se gasesc pe site, aici

Selection_229.png  

Ionut

Vodafone
Membru VIP
Postări: 4.498
Înregistrat: ‎08-02-2012
0

editarea mea a provenit din faptul ca scrisesem legat Buy Back...

am postat in acelasi minut, insa ca si la JO... sutimile de secunda conteaza...Emoticon fericit

██████████████████████████████████████████████████████████████████

ModeratorMATEI ᵖʳᵒᶠ ᵐᵃᵗᵉ

Moderator

Începător
0

OK  acum sunt informat.

Daca telefonul merge , se deschide ,toate butoanele sunt functionale , uzura normala ,dar touchscreen merge partial ( are  momente  care il tine cu zilele dar isi revine ptr 10 minute Emoticon fericit ex daca vreau sa dau un mesaj intra pe net, daca vreau sa vad o chestie pe  internet  intra pe setarii)

Intrebarea: La formularul de evaluare..bifez de 3 ori da  sau nu ?

Ionut G
Membru de onoare
Postări: 1.749
Înregistrat: ‎12-01-2012

Buna Serro,

Am adresat intrebarea ta departamentului care se ocupa de buy-back si revin cu raspunsul la tine.

Multumesc,

Irina

Începător
0

Irina, ai aflat ceva  de la departamentul  de buy back ?  ca as dori sa stiu ce  sa fac cu telefonul

Ionut G
Highlighted
Membru de onoare
Postări: 1.749
Înregistrat: ‎12-01-2012

Buna Serro,

Poti bifa toate campurile cu Da.

Multumesc,

Irina