Achiziţie telefoane

Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Aţi dorit să scrieţi 
Răspuns
Highlighted
Vizitator
Postări: 2
Înregistrat: ‎02-06-2012
0
Soluţie acceptată

Prelungire abonament

Buna ziua,

Doresc sa-mi prelungesc abonamentul cu SMART NELIMITAT/ 2 ani si sa achizitionez un smartphone.

Intrebarile sunt legate de sistemul Dvs. de buyback, pentru ce telefoane este valabil si sunt conditionat sa achizitionez numai o anume marca de telefon?

Multumesc!

Membru de onoare
Postări: 1.027
Înregistrat: ‎21-05-2013

Re: Prelungire abonament

Buna tzepos,

Te poti prezenta intr-un magazin Vodafone pentru a-ti achizitiona orice marca de telefon prin intermediul programului Vodafone Buy-Back. Pentru mai multe detalii, poti accesa link-ul: https://www.vodafone.ro/personal/magazin-online/utile/vodafone-buy-back/index.htm#tab-1

Multumesc,
Alexandra

Vizitator
Postări: 2
Înregistrat: ‎02-06-2012
0

Multumesc pentru raspuns.

O intrebare mai am legata de contul meu, as dori sa vad ce valoare ar avea telefoanele la prelungire, dar cand selectez telefonul dorit imi arata doar optiunea de abonament nou. Ce as putea sa fac in acest caz?

O zi buna!

Membru de onoare
Postări: 1.027
Înregistrat: ‎21-05-2013

Buna tzepos,

Te rog sa-mi trimiti numarul in cauza printr-un mesaj privat pentru a verifica situatia mentionata.

Multumesc,
Alexandra

Vizitator
Postări: 1
Înregistrat: ‎30-06-2013
0

Buna!

Doresc sa fiu contactata de un reprezentant vodafone de la fidelizare pentru a-mi face o oferta in vederea prelungirii abonamentului. Multumesc!

Membru VIP
Postări: 6.910
Înregistrat: ‎31-01-2012

Accesează Chat online,pentru asistenta in acest sens.Butonul de acces se afla in orice pagina a site-ului www.vodafone.ro.

Vodafone