Achiziţie telefoane

Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Aţi dorit să scrieţi 
Răspuns
Vizitator
Postări: 2
Înregistrat: ‎16-12-2012
0

Re: Reparat in garantie iPhone 4 la S.C. Regenersis

ma numesc Dan Gealatu si sa va spun povestea mea.....am sunat la vodafone ca sa primesc o oferta pt iphone 4 de 8g...am primit imediat oferta pt 370 ron si abonamentul scazut de la cca45euro la 33 euro...in foaaaaarte scurt timp l-am primit vineri 14 dec...pe 15 m-am dus la filiala Vodafone de pe Magheru ca sa primesc micro sim-ul necesar...toate bune si frumoase,mi-am facut si asigurare inca 5 euro....dupa ce am ajuns acasasi am activat telefonul,surpriza ,nu mergea casca,nu puteam auzi cu cine vorbesc....buuuun,...ma duc luni la filiala de pe Mosilor ca sa imi spuna acolo ca daca mi l-a adus curierul....tot curierul sa mi-l ia inapoi....sun la stelutza **bleep**....si primesc urmatorul raspuns..."am inregistrat cererea d-voastra pentru inlocuirea telefonului si in termen de 14 zile va va contacta cineva"....dupa scandalul de rigoare de la telefon,domnisoara X care a depus cererea ma asigua ca se va ocupa PERSONAL si URGENT ca problema sa fie rezolvata.....am asteptat pana azi timp in care nu m-a contactat absolut nimeni...ca atare,m-am prezentat la filiala de pe Magheru unde am primit acelasi raspuns sec cu alea 14 zile....ca urmare am lasat telefonul cu cartela in el cu cutia si cu toate actele aferente factura,chitanta de primire,asigurare etc direct pe pupitrul tehnic al domnului X.....sunt client de 12 ani si am un abonament de 40 de euro ,dar sunt sigur ca va doare fix in **bleep** de asta....iar pentru mine aceasta situatie este INADMISIBILA....nu pot fi contactat de nimeni pentru ca era singurul meu telefon cu singurul meu numar....repet,in prezent tot acest pachet se afla in filiala de pe Magheru, acolo unde nimeni nu a fost in stare sa rezolva problema unui client.....multumesc Vodafone Romania....
Highlighted
Membru de onoare
Postări: 1.749
Înregistrat: ‎12-01-2012

Re: Reparat in garantie iPhone 4 la S.C. Regenersis

Buna gealatu si bine ai venit pe forum!

Te rog sa imi lasi un mesaj privat care sa contina numarul tau de telefon pentru a putea verifica stadiul in care se afla solicitarea ta si a te ajuta cu aceasta.

Pentru a imi lasa mesaj privat, da click pe numele meu de utilizator si ti se va deschide o fereastra precum cea din imagine unde vei avea posibilitatea aceasta.

Irina - mesaj.JPG

Multumesc,

Irina