Achiziţie telefoane

Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Aţi dorit să scrieţi 
Răspuns
Membru cu acte în regulă
Postări: 470
Înregistrat: ‎18-06-2012

Re: Samsung Galaxy S3 0euro magazin online

Buna strick3rs,

Ti-am lasat un mesaj privat.

O zi frumoasa!

Alina

Începător
Postări: 14
Înregistrat: ‎19-08-2012
0

degeaba ti-am raspuns la mesaj, ca nu m-ai ajutat cu nimic, nu te mai oferi aiurea...
Vizitator
Postări: 6
Înregistrat: ‎16-10-2012
0

@strickers

Ultimul raspuns pe care l-am primit de la Claudiu a fost acum 2 zile, marti.

Mi-a spus ca asteapta o exceptie din partea unui superior pentru a putea reface comanda in acelasi conditii in care am facut-o eu.

Eu am facut comanda acum 14 zile, pe 8 noiembrie si trebuia sa ajunga la mine acum 11 zile...

E ca la asteptarea pentru Dacii, de pe vremea lui nea Nicu.,. si dupa ce primesc telefonul si abonamentul, o sa le pot folosi doar in zilele pare, ca numarul se termina in cifra 0 Emoticon fericit)

Nu inteleg de ce ia atata timp sa se rezolve o situatie aparent simpla - vad ca pe site telefonaele apar "In stoc" in momentul de fata.

Începător
Postări: 14
Înregistrat: ‎19-08-2012
0

dupa 2 saptamani de asteptat in zadar telefonul, eu nu am primit nici macar o copie de pe contract sau nici macar cartela SIM, dar m-am ales cu abonamentul activat care a fost si bagat la plata, in momentul emiterii facturii, la 3-4 zile dupa ce mi-a fost activat abonamentul am sunat sa mai intreb ce se mai intampla cu telefonul, iar doamna de la relatii cu clientii mi-a spus sec ca telefonul numai este in stoc la pretul de 0 euro, dar daca totusi il mai doresc este in stoc la pretul de 219 euro, asta dupa ce am primit de 2 ori promisiunea ca voi primi telefonul, m-au facut cum au vrut ei...
Vizitator
Postări: 6
Înregistrat: ‎16-10-2012
0

Exact la fel mi-a spus si mie la *222 cand am sunat pe 13 noiembrie: nu mai e pe stoc pentru oferta care a fost pe online dar ca pot sa-l comand la 219 euro.

Mie atunci mi s-a mai spus si ca acea comanda, facuta pe 8 noiembrie, a fost anulata de ei - asta dupa ce a fost confirmata ca fiind in regula, cu data de livrare sigura pe 11 noiembrie.

Confirmarea mi-a fost facuta de 2 ori la rand (odata pe mail si a 2-a oara telefonic)

Singura deosebire fata de ce zici tu este ca la mine nu s-a activat inca noul abonament.

Nu sunt genul care se plange din orice mizilc dar chiar dureaza foooarte mult... astazi e a 15-a zi de cand am facut comanda.  Intelegeam daca era vorba de iphone 5 ca acolo stocurile sunt evident limitate dar Galaxy S3 maro apare "pe stoc" de zile intregi.

Oricum, sper sa vina cat mai repede aprobarea cu refacerea comenzii Emoticon fericit

Eu chiar astept si abonamentul si telefonul pentru ca am ce face cu ele