Achiziţie telefoane

Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Aţi dorit să scrieţi 
Răspuns
Vizitator
Postări: 2
Înregistrat: ‎06-01-2013
0

Samsung Galaxy S3 Mini

Buna seara, am incheiat un contract pe 05.01.2013 pentru a cumpara acest telefon in Magazinul Vodafone Mosilor Bucuresti. Se pare ca nu e in stoc, desi pe site acum 3 zile aparea ca find in stoc. Puteti verifica daca e in stoc pe vreundeva printr-un magazin din Bucuresti, doar sa stiu ce sa fac mai departe. Multumesc o seara buna.

Membru de onoare
Postări: 1.749
Înregistrat: ‎12-01-2012

Re: Samsung Galaxy S3 Mini

Buna spartakush si bine ai venit pe forum!

Te rog sa imi lasi un mesaj privat care sa contina numarul tau de telefon, cateva magazine Vodafone care te-ar interesa si culoarea dorita a telefonului (Albastru Metalic / Alb Ceramic).

Pentru a imi lasa mesaj privat, da click pe numele meu de utilizator si ti se va deschide o fereastra precum cea din imagine unde vei avea posibilitatea aceasta.

Irina - mesaj.JPG

Multumesc,

Irina

Vizitator
Postări: 2
Înregistrat: ‎06-01-2013
0

Am trimis.

Membru de onoare

Buna spartakush,

Iti multumesc pentru mesaj. Voi reveni cu detalii in cel mai scurt timp posibil.

O seara frumoasa!

Irina

Membru de onoare

Buna spartakush,

Solicitarea ta a fost rezolvata cu amabilitatea colegilor din magazinul de pe Mosilor. Ne poti confirma ca este totul in regula acum, te rog?

Poti apela oricand la acest forum pentru intrebari si solicitari legate de produsele si serviciile Vodafone.

Multumes,

Irina