Achiziţie telefoane

Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Aţi dorit să scrieţi 
Răspuns
Vizitator
Postări: 3
Înregistrat: ‎18-04-2014
0

Stadiu Comanda

Salut. Pe 19 am dat comanda pentru un telefon ( ramburs ). Problema e ca nici pana la aceasta ora nu am fost contactat iar comanda e "In curs de procesare". Chiar atatea comenzi aveti ?

Membru de onoare
Postări: 791
Înregistrat: ‎17-09-2012

Re: Stadiu Comanda

Buna Xulito,

Lasa-mi, te rog, numarul tau si al comenzii in privat si voi efectua verificarile necesare.

Multumesc,

Roberta

Vizitator
Postări: 3
Înregistrat: ‎18-04-2014
0

mai primesc PM sau vre`un email ceva ? :/

Highlighted
Membru de onoare
Postări: 791
Înregistrat: ‎17-09-2012

Buna Xulito,

Ti-am oferit detalii in privat. 

Multumesc,

Roberta

Vizitator
Postări: 1
Înregistrat: ‎14-03-2014
0

Salut. Imi poti spune care a fost raspunsul sau remedierea? Si eu sunt in aceeasi situatie, astept din data de 11/06/2014 cu mesajul in curs de procesare si cu o diversificatie mare de "raspunsuri" de la operatori Vodafone. Azi m-am saturat si voi anula comanda, iar Luni merg sa renunt la Vodafone definitiv. Am folosit destul de mult serviciile scumpe pentru ce ofera. O zi buna!

Membru de onoare
Postări: 1.027
Înregistrat: ‎21-05-2013
0

@AR16VRG a scris:

Salut. Imi poti spune care a fost raspunsul sau remedierea? Si eu sunt in aceeasi situatie, astept din data de 11/06/2014 cu mesajul in curs de procesare si cu o diversificatie mare de "raspunsuri" de la operatori Vodafone. Azi m-am saturat si voi anula comanda, iar Luni merg sa renunt la Vodafone definitiv. Am folosit destul de mult serviciile scumpe pentru ce ofera. O zi buna!

Buna,

Pentru a primi detaliile solicitate, te rog sa contactezi echipa de chat.

Chat1.jpg

Multumesc,
Alexandra