Achiziţie telefoane

Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Aţi dorit să scrieţi 
Răspuns
Vizitator
Postări: 2
Înregistrat: ‎24-01-2012

Telefoane noi- oferta Vodafone

Buna,

M-ar interesa in mod special telefonul HTC EVO 3D.Avand in vedere ca 3D-ul e deja in expensiune, mi-ar placea sa il aveti in oferta fiind un telefon performant, ce are multe de oferit

Va multumesc anticipat !

Vizitator
Postări: 1
Înregistrat: ‎30-01-2012
0

Re: Telefoane noi- oferta Vodafone

Si eu asa dori sa fie in oferta dumneavoastra.chiar imi pare rau ca nu  aveti HTC EVO 3D  in oferta.

Vizitator
Postări: 6
Înregistrat: ‎01-02-2012
0

Am observat că VDF nu oferă dispozitive de top „extrem” ... să fii în topul ofertelor este bine dar nu cu chestiuni care s-ar putea să nu se vândă niciodată!

xmis
Membru de onoare
Postări: 1.486
Înregistrat: ‎02-02-2012

Salut Ramona,

Multumim pentru propunere! Am redirectionat mesajul catre departamentul de marketing pentru a avea in vedere informatia.

Aditional, iti recomand sa verifici si specificatiile tehnice ale aparatului din gama actuala cu specificatii 3D, si anume LG Optimus 3D, model ce se ridica cel putin la acelasi nivel cu HTC Evo3D. Ai cateva prezentari chiar pe pagina principala a site-ului nostru.

Claudiu

Highlighted
Sfătuitor
Postări: 56

[ Editat ]

pentru a cata oara sa va zic ca marketingul vostru nu face nici cat o duda uscata

cum sa vi pe criza asta si sa ti promovezi fantasticile preruturi la fantasticul pret de 25 de euro sau 37 cate e complet 25 plus 1 gb

alo fratilor voi nu va mai doriti clienti ? nu i nimic ca plecam daca voi nu ne mai vreti

ne umiliti pur simplu,al dracu abonament ieftin promovati voi

dar stiti cum se zice nu e prost cine cere ci e prost cine da

un nokia 500 e 599 la resigilate  pe emag

voi cereti pe mama si pe tata la el

decat sa ma abonez sa dau 59 de euro si un abon de 15 euro pe 2 ani mai bine ma duc dracu ma imprumut la camatari si mi l iau ca tot ies mai ieftin decat la voi

oare voi nu aveti pic de scrupule? nu va e teama ca in maxim 6 luni va mai dau treceti pe locul 3? 

liliana avea un fetish sau sa ii zic fantezie sa aduca vodafone pe locul 1

ete ca nu l a mai adus si nu o sa il mai aduca nimeni nici pe 2 daca nu lasati arogantele mai mici

in craiova toata lumea are cosmote dar in schimb vodafone are figurile cele mai mari

va credeti de neinlocuit? sincer mai usor cu pretentiile ca piata telecom in romania e vasta

pun pariu cu voi pe 100 de euro ca vodafone e locul 3 de cel putin un an in craiova

sa nu treceti si la nivel national,,,eu unul nu v as dori prea mult

Forgiven,but not forgotten
Vizitator
Postări: 7
Înregistrat: ‎11-02-2012
0

char mai multe modele daca se poate la talia vodafone trebuiau sa fie,motorola atrix 1 si 2 care sunt telefoane destul de bune
dev
Vizitator
Postări: 4
0

Nokia 701 il veti avea in oferta?
Membru de onoare
Postări: 1.486
Înregistrat: ‎02-02-2012
0

[ Editat ]

Salut,

Momentan nu detinem suficiente informatii pentru a-ti putea oferi un raspuns cert, insa voi redirectiona intrebarea ta catre departamentul de Marketing si vom reveni cu un raspuns in cel mai scurt timp.

Sfătuitor
Postări: 53
Înregistrat: ‎29-01-2012

Claudiu a spus: "Aditional, iti recomand sa verifici si specificatiile tehnice ale aparatului din gama actuala cu specificatii 3D, si anume LG Optimus 3D, model ce se ridica cel putin la acelasi nivel cu HTC Evo3D"

Cred ca glumesti sau nu sti diferenta dintre telefoane....iti propun sa te documentezi mai bine data viitoare cand mai dai sfaturi de genul asta Emoticon fericit. Evo 3D este peste Optimus 3D la: display, memorie Ram, conectivitate, procesor, si baterie...ca sa nu mai zic, ca primeste si update la Ice Cream, deci...

...no offense Emoticon fericit

Andrei.

Vizitator
Postări: 2
Înregistrat: ‎27-04-2012
0

pe mine ma intereseaza un Xperia neo.Ce sanse sunt sa bagati in oferta un astfel de telefon? Multumesc