Achiziţie telefoane

Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Aţi dorit să scrieţi 
Răspuns
Începător
Postări: 25
Înregistrat: ‎04-11-2012
0

black friday

Salut,

Stiu ca este prematur insa am o curiozitate, va repeta Vodafone ”oferta” de anul trecut in care in ziua aia punctele de loialitate au valorat dublu in magazinul online?

Merci

Membru VIP
Postări: 6.910
Înregistrat: ‎31-01-2012
0

Re: black friday

Salut!

Am si eu curiozitatea asta de ceva zile.Chiar ma întreb,daca dublul valorii punctului de loialitate va fi extins,chiar si pentru o zi, de la achiziția unui produs cu orice abonament RED,la achizitia cu orice tip de abonament din oferta curenta.Ma îndoiesc ca aceeași dubla valoare a punctului discutat va fi eligibila pentru achizițiile fara contract.

Vodafone
Începător
0

Anul trecut punctele au valorat dublu fara sa fii conditionat de un abonament. De altfel, il alte perioade punctele valorau de 1.5 ori mai mult...
Membru VIP
0

[ Editat ]

Stiu! Anul trecut s-au intamplat multe.Asa de multe ca unul cu gaselnitile la zi putea aduce prejudicii companiei VDF,datorita unui cod-sursa nerestrictiv.

Daca te astepti la o promotie Dublul punctelor de loialitate,sau orice forma similara,in vederea achizitiei de produse fara abonament,ei bine,nu se va intampla.  Emoticon care face cu ochiul

Imi aduc aminte ca,anul trecut ,un client a achizitionat un iPhone(5C sau 5S,nu mai retin exact) cu putin peste 37000 puncte de loialitate.Povestea aia nu se va mai repeta.  Emoticon foarte fericit

Vodafone
Începător
0

Si ti se pare ca a avut o mare pierdere Vodafone? Cati clienti au sute de euro in puncte? Au scos pierderile alea cu mult mai multi clienti care au luat telefoane cu abonament in aceleasi conditii.
eu personal inca sper, anul trecut am luat un telefon fara abonament, acum as fi dispus sa il iau cu un abonament, in niciun caz insa Red.
Membru VIP
0

[ Editat ]

Da,este o pierdere mare,având in vedere ca eu mai degrabă ma întreb ,cați știau amănuntul asta,nu cați dețin puncte.

Pentru achiziții cu abonament cred ca vor lansa ceva promoție.Prefer o promotie 3 x valoarea punctului de loialitate.  Emoticon foarte fericit

Nu se știe ce si cum,dar vom afla atunci.Anul trecut s-a aflat in ziua promoției.

Vodafone
Începător
0

La Orange de black friday punctele thank you valoreaza de 3x mai mult si nu te conditioneaza de cumpararea unui abonament. Poate de asta sunt pe primul loc ca numar de utilizatori, ca nu pun problema ca vor fi cateva zeci de telefoane cumparate pe puncte si la care vor avea ceva pierdere, desi punctele alea de multe ori inseamna ca in timp respectivul a dat ceva bani companiei pt servicii.

Membru VIP
0

Anul trecut,Vodafone a lansat in premiera promoția Dublul valorii punctelor de loialitate.Orange nici nu visa de așa ceva.

Poate ca anul asta Vodafone va lansa promoția 3,25 x valoarea punctului de loialitate,sa moara concurenta de ciuda si vladonee sa aibă părere de rău ca l-a luat tastarea in avans. Emoticon fericit)  Emoticon foarte fericit

Glumesc. Oricum,Vodafone nu se va lăsa mai jos. Emoticon fericit

Vodafone
Începător
0

Macar sa fie asa si o sa am taria sa vin aici sa recunosc ca i-am subestimat si-mi pare rau. Emoticon fericit
Oricum, cert este doar ca aflam luni.
Membru VIP
0

Parca si vad,urmatoarele:

* 3 x valoarea punctului de loialitate pentru abonamentele non-RED

* 4 x valoarea punctului de loialitate pentru abonamentele RED

* loteria voucherelor,cu valori cuprinse intre 50-100 lei.  Emoticon foarte fericit

Vodafone