Acoperire

Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Aţi dorit să scrieţi 
Răspuns
Sfătuitor
Postări: 59
Înregistrat: ‎25-01-2012

Lipsa Semnal corlate Dolj

Re: Lipsa semnal GSM la 4,5Km de BTS [ Editat ]

Am mai facut o sesizare luna trecuta, am primit telefon bla bla ba, ca in 5 zile se va ocupa cineva si-mi comunica rezolvarea, ce nu accept eu, dece nu modifica harta este toata rosie cand stim bine ca sunt sectoare de zeci de km fara semnal, localitati fara semnal, dar harta tot ROSIE ramane. RUSINICA!!!!!!

Am aici prima sesizare scrisa telefonice au mai fost:

Re: Lipsa semnal Corlate Dolj la mai putin 5 km de BTS

am fost contactat decat, de REZOLVAT poate "anul urmator Vodafone lucreaza pentru acoperire 3G la nivel national " aud placa asta cam de 2 ani si ceva.........

Nu-i inteleg rezolvarea este simpla varianta 1 cea mai ieftina inclinarea antenei cu 2-3 grade catre pamant sau montarea unui repetor de semnal, varianta mai costisitoare si ne eficienta la 5 km de BTS.

Asa ca iar o sa primesc un telefon de la Vodafone ca a fost directionat mesajul la departamentul tehnic.........

Nu mai vreau raspunsuri in privat, sa le facem publice ca si eu sunt curios in cati ani se va rezolva problema

Atasez si o harta pentr a va usura si munca, singura problema este altitudinea releului si a localitatii, dif de 30 m

Highlighted
Membru de onoare
Postări: 791
Înregistrat: ‎17-09-2012

Re: Lipsa Semnal corlate Dolj

Buna kcostica,

Am adresat feedback-ul tau mai departe. Regretam orice neplacere cauzata.

De asemenea, am inaintat o cerere catre departamentul tehnic pentru verificari. ACeasta are numarul de inregistrare 4295555178 si termenul de contact este de maxim 3 zile lucratoare.

Multumesc,

Roberta

Sfătuitor
Postări: 126
Înregistrat: ‎10-04-2014

Rezolvati mesajele in public,nu in privat!!!!!!!!!!

Sfătuitor
Postări: 126
Înregistrat: ‎10-04-2014

Daca nu rezovati problemele,in mesaje publice,vi le fac eu publice,pe mesajele cu rezolvarile la problemele ce mi le ati produs!!!!!!!!!!