Alţi producători

Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Aţi dorit să scrieţi 
Răspuns
Highlighted
Membru de bază
Postări: 195
Înregistrat: ‎31-03-2012
0
Soluţie acceptată

CHROMECAST HBOGO

[ Editat ]

Incepănd cu data de 07.07.2016 ,vad ca nu se mai poate face chromecast pe apk HboGo, nu mai apare iconita de cast.  Comentariile pe magazinPlay sânt pe masura ,si nu dunt puține  .Eu tocmai achizitionasem un device ChromeCast si, trei zile am vizionat fillme pe HboGo la greu, pe televixor.  Pe youTube, Seenow, jocuri  totul  este ok.. Face cast si pe noua apk vodafone 4GTV  ,pe care am descarcat-o ieri de pe magazinPlay ..Sa fie vreo legătura intre lipsa cast-,ului pe HboGo si  lansarea, discretă, zic eu a apk. 4GTV  ? Astept sfaturi, pareri ...am ametit de tot tableta ASUS incetcănd să fac  cast pe HboGo  .Repet, pe youTube ,Seenow, 4GTV sceasts iconiță apare si se poate face cast. 

VODAFONE SEMPER FIDELIS !
Membru de bază
Postări: 195
Înregistrat: ‎31-03-2012

Re: CHROMECAST HBOGO

@caliopi a scris:

Incepănd cu data de 07.07.2016 ,vad ca nu se mai poate face chromecast pe apk HboGo, nu mai apare iconita de cast.  Comentariile pe magazinPlay sânt pe masura ,si nu dunt puține  .Eu tocmai achizitionasem un device ChromeCast si, trei zile am vizionat fillme pe HboGo la greu, pe televixor.  Pe youTube, Seenow, jocuri  totul  este ok.. Face cast si pe noua apk vodafone 4GTV  ,pe care am descarcat-o ieri de pe magazinPlay ..Sa fie vreo legătura intre lipsa cast-,ului pe HboGo si  lansarea, discretă, zic eu a apk. 4GTV  ? Astept sfaturi, pareri ...am ametit de tot tableta ASUS incetcănd să fac  cast pe HboGo  .Repet, pe youTube ,Seenow, 4GTV sceasts iconiță apare si se poate face cast. 

In sfarsit, am primit un raspuns de la echipz HboGo, care da sperante  :

Buna ziua,

Recent a aparut o problema de incompatibilitate intre aplicatia HBO GO si dispozitivele Chromecast. Echipa noastra tehnica lucreaza la gasirea unei solutii.
Ne pare rau pentru inconvenientele create.

Toate cele bune,
Echipa HBO

VODAFONE SEMPER FIDELIS !
Vizitator
Postări: 1
Înregistrat: ‎13-06-2013
0

Re: CHROMECAST HBOGO

Nu sa rezolvat nimic,cei de la hbo România sunt incopetenți