Alţi producători

Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Aţi dorit să scrieţi 
Răspuns
Membru VIP
Postări: 6.910
Înregistrat: ‎31-01-2012
0

Huawei Ascend P8 Lite Negru 4G

[ Editat ]

Salutare!

Un nou telefon ce a intrat in oferta Vodafone este Huawei Ascend P8 Lite Negru 4G.

De cum l-am vazut in fotografii,mi-a placut design-ul.

Este un telefon cu carcasa metalica,echipat cu un ecran IPS HD de 5",procesor octa-core 1.2 GHz pe arhitectura de 64 de biti.Memoria RAM este de 2 GB,iar cea interna este de 16 GB,putand fi extinsa cu card microSD de pana la 32 GB.Bateria de 2200 mAh,iar platforma de operare este Android 5.0.

Camera principala este de 13 MP,iar cea secundara este de 5 MP.

Vodafone il comercializeaza la un cost de 234 euro fara abonament.

Vodafone
Highlighted
Colaborator debutant
Postări: 41
Înregistrat: ‎24-01-2012
0

Re: Huawei Ascend P8 Lite Negru 4G

Cand apare Huawei Ascend P8 si Huawei Ascend P8 Max la Vodafone ?!?! La Orange exista deja Huawei Ascend P8 cu procesorul Hisilicon Kirin 930, 8-core 64bit, 2.0 GHz ...

Membru cu acte în regulă
Postări: 371
Înregistrat: ‎09-10-2012
0

Salut, mariusc!

Din pacate nu detinem informatii cu privire la comercializarea acestor modele in reteaua noastra. Recomandarea mea este sa te abonezi la sectiunea "Noutati" de pe forumul nostru si vei fi notificat la fiecare informatie postata in aceasta sectiune:smileywink:.

Multumesc, 
Ana

Vizitator
Postări: 2
Înregistrat: ‎04-03-2014
0

Acest telefon este Singe SIM sau 

Dual SIM ??

Membru cu acte în regulă
Postări: 371
Înregistrat: ‎09-10-2012
0

Salut, DjSheepy!

Telefonul vandut de Vodafone, cel de pe site si din reprezentante este Single SIM. Este posibil sa gasesti versiunea Dual Sim in magazinele partenere.

Multumesc,
Ana

Vizitator
Postări: 1
Înregistrat: ‎23-05-2013
0

Probat astazi, Huawei p8Lite NU ARE slotul combo microSD/nano sim. Are doar un slot pentru SIM si unul pentru microSD

Vizitator
Postări: 2
Înregistrat: ‎09-03-2014
0

Eu am achizionat de curand Huawei P8 Lite de la Vodafone si telefonul meu ARE slot combo MicroSD/NanoSIM .Nu pot face nimic ca sa pot folosi un nano sim ?
Moderator
Postări: 2.729
Înregistrat: ‎12-01-2012
0

[ Editat ]

Salut, DanTM!

Poti solicita in magazin schimbarea SIM-ului cu unul nanoSIM. In fapt, vei primi un SIM de tip triple-cut, exact ca in poza de mai jos, iar pe viitor sa poti adapta nanoSIM-ul la microSIM sau chiar miniSIM. Eu il folosesc pe cel de aici in format miniSIM intr-un hotspot mobil.

11774436_874623489251871_231478402_n.jpg

Tudor

Vodafone
Vizitator
Postări: 1
Înregistrat: ‎21-02-2013
0

As dori sa stiu daca la pretul acesta este codat vodafone ?
Moderator
Postări: 2.729
Înregistrat: ‎12-01-2012
0

Salut, florins!

Iti multumim pentru mesaj. Toate terminalele comercializate sunt blocate in reteaua Vodafone. In cazul in care vei face achizitia lui la pretul de 199 euro(a mai scazut intre timp fata de pretul de lansare), vei putea solicita mai apoi deblocarea acestuia in mod gratuit. Mai multe informatii despre blocarea telefoanelor poti gasi aici.

Daca il vei cumpara, te asteptam si aici cu cateva cuvinte despre telefon.

Tudor

Vodafone