Alţi producători

Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Aţi dorit să scrieţi 
Răspuns
Vizitator
Postări: 1
Înregistrat: ‎09-04-2013
0

Re: Huawei Ascend P8 Lite Negru 4G

Daca telefonul nu mai este in stoc pe shop-ul online,exista vreo sansa sa fie in stoc la un magazin dintr-un oras?de preferabil,in Petrosani, m-ar interesa daca este,luni as dori sa il achizitionez

Moderator
Postări: 56
Înregistrat: ‎06-01-2013
0

Salut, m3lt3anu !

Am cautat in reprezentantele Vodafone din Petrosani, insa nici acolo nu mai este pe stoc. Poti incerca la partenerii Vodafone, precum Ilex sau Arsis (nu putem verifica stocurile partenerilor) sa vezi daca mai au ei pe stoc.

Totodata, poti sa iti inregistrezi adresa de e-mail pe site in dreptul telefonului la sectiunea "Anunta-ma cand devine disponibil in stoc" si vei fi notificat prin e-mail in momentul in care telefonul va reveni in stoc pe site.

Multumesc pentru intelegere,
Andreea

Nou venit
Înregistrat: ‎06-09-2015
0

Ce imi recomandati? Huawei P8 Lite sau Ascend G7?

Membru VIP
Postări: 6.910
Înregistrat: ‎31-01-2012
0

[ Editat ]

Salut si bine ai venit pe forumul Vodafone!

Ascend 7 vine cu un ecran de 5,5" si baterie de 3000 mAh,aspecte care-l recomanda.Insa,versiunea de soft este Android 4.4.2.

Pe de alta parte,Huawei P8 Lite vine cu un ecran de 5" (rezolutia display-ului este aceeasi la ambele telefoane,720 x1280) si baterie de doar 2200 mAh.Ce-l recomanda pe acesta din urma este ca vine cu Android 5.0.2.

Poti vizualiza o comparare a celor doua telefoane,la nivel de specificatii tehnice,chiar aici.In functie de ce urmaresti la un smartphone,te poti directiona catre unul dintre ele.

Vodafone
Vizitator
Postări: 2
Înregistrat: ‎18-11-2012
0

acest telefon are Gorilla Glass?

Highlighted
Membru de onoare
Postări: 803
Înregistrat: ‎03-04-2012

[ Editat ]

Salut, yuliansch!

Da, telefonul Huawei Ascend P8 Lite Negru 4G beneficiaza de display Corning Gorilla Glass 3.

Multumesc,
Adrian
Vizitator
Postări: 2
Înregistrat: ‎18-11-2012
0

multumesc!
Moderator
Postări: 2.729
Înregistrat: ‎12-01-2012
0

Cu placere! Intentionezi sa il achizitionezi? Ce iti place pana acum din cate te-ai interesat?

Tudor

Vodafone
Vizitator
Înregistrat: ‎14-02-2016
0

Salut , detin un Huawei P8 Lite stiu ca ultimul update la vodafone pentru acest model este 5.11 , eu inca am android 5.0.1 si-mi spune ca este actualizat la zi . Se poate face vreun update manual , sunt abonat vodafone /
Membru VIP
Postări: 6.910
Înregistrat: ‎31-01-2012

Salutare!

Desi mi-a placut ca design acest telefon,nu m-am gandit ca il voi achizitiona.Convins si de experienta placuta in utilizare a unei prietene,nu am mai stat pe ganduri si l-am comandat.Astazi trebuie sa ajunga. Emoticon fericit

Vodafone