Alţi producători

Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Aţi dorit să scrieţi 
Răspuns
Highlighted
Vizitator
Postări: 1
Înregistrat: ‎18-03-2014
0

Microsoft Lumia 640 LTE

Buna ziua,  

In martie 2016 am prelungit contractul pe doi ani si am achizitionat un telefon Microsoft Lumia 640. Pana aici totul bine si frumos, dar exact la un an de cand am telefonul, a inceput sa se restarteze singur, din senin, chiar si de 10-12 ori pe zi. Pe data de 01 martie i-l trimit in service si se intorce pe 11 martie reparat cu : buton power defect, butoane parti laterale cu sudari efectuate gresit. Ajung acasa, nu apuc sa-i fac setarile si incepe sa se restarteze. I-l duc din nou in service, se intoarce pe 24 martie cu placa de baza schimbata( asa scrie in fisa de reparatie). Ghinion, defectul persista, i-l trimit pentru a treia oara in service pe 01 aprilie, se intoarce pe 08 aprilie culmea cu " Nu s-a gasit nici o defectiune" dar aparatul se restarteaza in continuare la fel de des. Credeti ca de nebun i-l trimit la reparat?  In ritmul acesta nu se mai poate, nu am luat un telefon sa-l tin mai mult in service, care de altfel ori nu vor sa vada defectul ori sunt neprofeisionalisti. Am citit foarte multe rewiuri despre service-ul Regenersis si cam toate spun ca sunt varza. Daca de trei ori nu au putut sa rezolve problema, insemna cu nu pot ori nu vor. Ei nu au nici un interes sa shimbe aparatul, asa ca ne pun pe noi pe drumuri cu cheltuieli, nervi. Eu nu pot folosi acest telefon care l-am cumparat de la Vodafone si in prima faza la ei apelez pentru rezolvarea problemei. A patra oara i-l mai trimit in service doar pentru a se schimba, daca nu o luam pe alte cai.  Daca doriti IMEI: 355146076178641. 

In speranta unei rezolvari, va doresc o zi buna!

Moderator
Postări: 345
Înregistrat: ‎09-10-2012
0

Re: Microsoft Lumia 640 LTE

Salut, rapotanu!

Regretam situatia prin care ai trecut cu acest telefon! Pentru a putea verifica si a-ti oferi un raspuns cu privire la solicitarea ta, am rugamintea sa ne apelezi la *222 , prin canalul de chat sau completand formularul de email de aici https://www.vodafone.ro/personal/asistenta/contact/index.htm .

O zi frumoasa,
Ana