Alţi producători

Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Aţi dorit să scrieţi 
Răspuns
Vizitator
Postări: 3
Înregistrat: ‎03-08-2013
0

Nokia 535 in garantie

Am achizitionat in noiembrie din magazinul online vodafone, pe baza de prelungire contract doi ani si puncte de fidelitate, un telefon nokia lumia 535. Dupa doua saptamani a aparut o defectiune, in sensul ca nu functioneaza in reteaua 3 g. Deja a fost in service (regenersis) de 3 ori. Tocmai l-am scos de acolo. Functioneaza o ora si problema revine. Am cerut sa-mi fie schimbat. Nici nu sunt luata in seama. Ma invart intr-un cerc vicios. Telefonul a stat mai mult service decat la mine. E clar ca telefonul are o problema, nu functioneaza in parametrii si trebuie schimbat. Va rog sa ma indrumati in rezolvarea problemei. Multumesc.

Moderator
Postări: 2.729
Înregistrat: ‎12-01-2012

Re: Nokia 535 in garantie

Buna, ligiaradulescu!

Ai incercat si utilizarea telefonului in mai multe locatii din orasul tau sau in alta localitate, comportamentul este la fel, nu? Daca da, retrimite, te rugam, telefonul Lumia 535 din nou in service si lasa-ne mai apoi si un email pe adresa forumsupport_ro@vodafone.com, in care sa mentionezi IMEI-ul telefonului, numarul fisei de service si numarul tau. Sa pui in subiect si "in atentia lui Tudor".

Vom lua mai apoi legatura cu service-ul pentru o solutie in cazul tau.
Tudor

Vodafone
Vizitator
0

Multumesc ptr raspuns. Am incercat in mai multe locatii. Comportamentul este la fel. Mi se pare totusi prea mult sa-l duc si a patra oara, pentru aceeasi problema, la service. Am cerut inlocuirea telefonului. Nu am primit niciun ajutor nici din partea Regenersis, nici din partea Vodafone, prin o anumita dna Tanase Roxana de la relatii clienti - *222, asa ca am recurs la ajutorul ANPC.

Moderator

Buna, ligiaradulescu!

Ce s-a mai intamplat intre timp? Ne poti lasa totusi pe adresa de mai sus IMEI-ul telefonului tau si numarul de abonament, daca a fost achizionat la reinnoirea sau activarea unui?

Tudor

Vodafone
Vizitator
0

Din fericire aveam pe email. IMEI-ul este 353707070015287. Iar numarul fisei de la a treia trimitere in service este 385048NOK. Am atasat si un print screen. Am mai multe de acest gen, dar nu-mi permite decat atasarea unuia singur. Multumesc mult ptr raspuns.

Highlighted
Moderator
0

Am inteles. Discut cu tine despre aceasta si prin mesaje private. Multumesc pentru informatii.

Tudor

Vodafone