Alţi producători

Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Aţi dorit să scrieţi 
Răspuns
Vizitator
Postări: 4
Înregistrat: ‎20-11-2012
0

Probleme wp 8.1 lumia 520

Ieri mi-am facut upgrade la versiunea de soft de la 8.0 la 8.1....Problema e ca de cand am facut updateul telefonul a inceput sa mearga mai greu si se blocheaza uneori .... Ce as putea face ? 

Membru veteran
Postări: 659
Înregistrat: ‎17-04-2012
0

Re: Probleme wp 8.1 lumia 520

Salutare.

Dupa update este recomandat, dar nu obligatoriu sa-i faci si o resetare la setarile din fabrica.

Poti incerca sa-i faci si o resetare generala

Inainte de a-i face acest lucru trebuie sa-iti faci un backup la contactele si pozele personale, deoqarece acestea se pierd atunci cand faci o resetare la setarile din fabrica.

____________________________________________________________________________________________________
HTC One 32 GB Black
Voucher pentru reducere 1% la orice achiziție de pe PC Garage - OIBYKUOG
Voucher pentru reducere 3% la orice achiziție de pe WatchShop - 858MYXYUVodafone
Nou venit
Postări: 2
Înregistrat: ‎05-03-2015
0

Salut , am si eu o problema cu un Nokia Lumia 520

Cand il deschis in da " Error: Unable to find a bootable option. Press any key to shut down "

Ma poate ajuta cineva ? 

Highlighted
Membru de onoare
Postări: 1.125
Înregistrat: ‎29-10-2012
0

Buna dimineata, Mariiusss!

Spune-mi, te rog, telefonul este achizitionat de la Vodafone Romania? Dispune de garantie? Daca raspunsurile sunt afirmative, iti recomand trimiterea acestuia intr-un service autorizat pentru verificari.

Predarea terminalului se poate face in orice magazin Vodafone, pe baza facturii de achizitie si a certificatului de garantie, iar colegii mei te vor ajuta cu preluarea si trimiterea lui in service.

Multumesc,
Roxana

Vizitator
Postări: 1
Înregistrat: ‎23-03-2012
0

buna ziua, si eu am lumia 520, de doi, sunt foarte multumit de el, sa facut abgreiduri, nu am intalnit nici un fel de probleme cu el,