Alţi producători

Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Aţi dorit să scrieţi 
Răspuns
Nou venit
Postări: 2
Înregistrat: ‎06-03-2013
0

Sunet f. slab huawei g300

Buna ziua, am cumparat de la vodafone huawei g300 si sunt f. dezamagit . Sunetul f. slab , daca il am in buzunar nu il aud . Am intrat pe forumuri am citit tot felul de explicatii si am procedat asa : am facut update la b952 , ICS 4.03 VERIFICAT , si volumul soneriei la fel . Am fost cu el in service la Cordon Electronics Romania mi lau resoftat  cu acelasi update facut de mine b952 , ICS 4.03 , L-am verificat pe loc si ce sa vezi sunetul la fel , practic l-am dus degeaba in service . Dm-soara de acolo mi-a sugerat sa schimb meld. cu alta ,poate se aude mai tare desi aceasi melodie in player se aude f. tare ( i-am demonstrat pe loc  si a dat din umeri ). Intrebarea mea  : mai exista alta solutie pt. a face volumul soneriei sa sune mai tare ? mentionez ca audio -video se aude  tare deci nu e prbl. cu difuzorul . Am incercat sa il schimb cu un alt tel. dar cei de la vodafone au spus ca nu e posibil ( platind diferenta sau cu un abonament mai mai mare ) , dar NU . TRAIM IN ROMANIA SI ASTA NE OCUPA TOT TIMPUL !!!

Moderator
Postări: 2.729
Înregistrat: ‎12-01-2012
0

Re: Sunet f. slab huawei g300

Salut PirvuMihai!

Ti-am raspuns si aici. Pe viitor iti recomand adresarea intrebarilor intr-un singur loc. Prin regulament ne rezervam dreptul de a sterge postarile duplicat.

Seara frumoasa!
Tudor.

Vodafone