Alţi producători

Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Aţi dorit să scrieţi 
Răspuns
Vizitator
Postări: 4
Înregistrat: ‎21-05-2012
0

Re: Update HUAWEI Ascend P6

Si eu urmaresc de vreo 2 luni acest forum asteptand un update...

Nou venit
Postări: 1
Înregistrat: ‎16-10-2014
0

Si eu urmaresc de ceva timp acest topic. Clar sunt multi care il urmaresc, doar ca prefera sa nu isi verse nervii pe aici. Emoticon fericitOricum este tare frustanta situatia ca acest update sa existe de cateva luni si noi sa primim tot promisiuni.

Vizitator
Postări: 3
Înregistrat: ‎04-07-2014
0

Cautati pe net si instalati B634, e cea mai buna versiune pentru P6 achizitionat de la Vodafone.Practic este versiunea de KK oferita de Vodafone Turcia.Ulterior a primit si un mic update la B635.
Multumim Vodafone Romania pentru "promtitudine" .

Vizitator
0

O sa incerc si eu acest update Emoticon fericit revin cu impresii...

Highlighted
Vizitator
0

[ Editat ]

Am reusit sa fac update-ul, vodafone romania poate foarte bine sa puna acest update la dispozitie pe servarele lor Emoticon fericit Am instalat B634(care l am gasit din 2 parti) am facut pe rand update-urile si primiti notificare pe telefon pentru inca 1 update(B635).Dupa aceste update-uri am dat resetare sa revina la setarile din fabrica(ceea ce cred ca nu era nevoie) si acum am android kit kat 4.4.2.....cautati android b634 si primul site care apare ofera si instructiuni (asta pentru cei care nu se pricep cat de cat), Multumesc si colegului de mai sus pentru pont Emoticon fericit

Vizitator
Postări: 6
Înregistrat: ‎03-04-2013

[ Editat ]

Si uite ca a venit si update-ul oficial.

Multumesc Vodafone Romania si, in acelasi timp, va cer ca urmatoarea data sa existe o mai mare deschidere legat de statusul update-ului.

O seara placuta,

Christian

Începător
Postări: 19
Înregistrat: ‎23-05-2013
0

Buna ziua.

Desi e un subiect cam vechi, se poate pune la dispozitia utilizatorilor un link cu update-ul la 4.4 pentru Huawei P6? 

Multumesc.

Membru cu acte în regulă
Postări: 371
Înregistrat: ‎09-10-2012

Salutare,

Poti cauta update-ul pe site-ul producatorului (http://consumer.huawei.com/in/support/downloads/index.htm) sau se poate face update intr-un service autorizat Vodafone.

Multumesc,
Ana