Alţi producători

Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Aţi dorit să scrieţi 
Răspuns
Vizitator
Postări: 3
Înregistrat: ‎16-06-2013
0
Soluţie acceptată

nokia Lumia 930

Salut,

Pana de curand pe site exista si optiunea unui Nokia Lumia 930.

Eu trebuie sa marturisesc sunt mare sustinator al dispozitiveluor Nokia Lumia.

Intrebarea mea este : are rost sa astept revenirea produsului in potofoliu sau ma pot indrepta linistit catre alte optiuni?

Multumesc.

Membru de bază
Postări: 230
Înregistrat: ‎05-02-2012

Re: nokia Lumia 930

Nu cred ca va mai reintra in portofoliul Vodafone Romania acest model de smartphone pentru ca producatorul, adica Microsoft, tocmai a lansat doua noi varfuri de gama Lumia, si anume modelele Lumia 950 si Lumia 950XL. Ma astept ca prin decembrie 2015-ianuarie 2016 aceste modele sa fie si in oferta lui Vodafone Romania.

Cosmin
Vizitator
0

Din pacate nu am cum sa astept atat si tind sa cred ca vor veni si cu niste preturi pe masura, prohibitive cel putin ptr o buna perioada pana incepe sa isi faca efectul deprecierea tehnica.
Deci, in concluzie, trebuie sa ma orientez catre alti operatori si alte dispozitive.
Multumesc ptr raspuns.
Highlighted
Membru de bază
Postări: 230
Înregistrat: ‎05-02-2012
0

Daca nu tineti neaparat sa achizitionati un model varf de gama Lumia dar vreti un smartphone cu sistemul de operare Windows Phone 8.1, puteti sa va uitati si la Lumia 640.

Daca vreti neaparat modelul Lumia 930 puteti incerca sa-l cautati ca sa-l achizitionati la liber, nu prin intermediul operatorului.

Cosmin
Vizitator
0

Acum folosesc un Lumia 820 care a ajuns la limita desi se tine inca bine. Am incercat in magazinele Arsis modelul Lumia 640si 640XL si pot spune ca sunt o dezamagire totala din punctul meu de vedere. Acumulatorul ce le mai salveaza insa restul ...
Topicul se poate inchide.
Va multumesc mult pentru informatii.