Alte servicii

Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Aţi dorit să scrieţi 
Răspuns
Vizitator
Postări: 4
Înregistrat: ‎21-11-2012

Card Vodafone Exclusive

Bună ziua,

am primit un card Vodafone Exclusive, și aș dori să știu care sunt întrebuințările și beneficiile acestuia. Din păcate, nu am găsit informațiile pe vodafone.ro și nici pe forum.

Mulțumesc anticipat.

Membru de onoare
Postări: 1.027
Înregistrat: ‎21-05-2013

Re: Card Vodafone Exclusive

Buna alexsavencu,

Cardul Vodafone Exclusive reprezintă o colecţie de reduceri din cele mai variate domenii. Vei descoperi aici avantaje în turism, servicii financiare, medicale, sport şi multe altele. Timp de un an, prezentând cardul la partenerii Vodafone Exclusive, vei primi reducerea sau oferta specială promisă.
Highlighted
Vizitator
Postări: 4
Înregistrat: ‎21-11-2012
0

Bună, Alexandra,

mulțumesc pentru răspunsul prompt.

Îmi poți trimite, te rog, un link unde sunt detaliate beneficiile respective?

Mulțumesc anticipat,

Alex

Membru de onoare
Postări: 1.027
Înregistrat: ‎21-05-2013

Buna alexsavencu,

Mai multe informatii detaliate poti gasi in contul tau de myVodafone, dupa logare.

Multumesc,
Alexandra

Vizitator
Postări: 2
Înregistrat: ‎29-03-2012
0

Buna ziua,
Nu am primit prin posta cardul despre care se vorbeste insa tot primesc mailuri de notificare (sau sa le spunem promotionale de marketing) in care mi se aduce la cunostinta in ce fel imi pot folosi cardul Vodafone Exclusive. Foarte frumos pana aici doar ca eu nu posed acest card.
In data de 19.08.2013 am sunat la Rel Clienti, si am dorit sa intreb daca acest mi s-a trimis, daca da la ce adresa si asta deoarece la adresa de facturare nu am primit nimic.
Binecunoscuta metodologie de raspuns ce nu include cuvantul NU a intrat in actiune si mi s-a comunicat ca este posibil ca Posta sa fie de vina cu o intarziere de cateva zile si sa mai revin cu un telefon peste cateva zile de asteptare mentionand la inceputul apelului ca primul e-mail legat de Cardul Vodafone Exclusive l-am primit in iunie asa ca nu "intarzierea" este de vina.
Cum pot sa aflu daca mi s-a trimis acest card sau nu? Intrebarea este simpla speram ca raspunsul sa fie la fel de simplu.
Ma puteti ajuta cu un raspuns in aceasta privinta sau macar imi puteti mentiona catre ce departament (adresa de e-mail) ma pot adresa cu aceasta intrebare?

Multumesc,
Paul
Membru de onoare
Postări: 791
Înregistrat: ‎17-09-2012

Buna dimineata Paul si bine ai venit in comunitate!

Te rog sa imi lasi numarul de abonament in privat pentru a putea verifica si a te ajuta cu aceasta solicitare.

In cazul in care nu stiai deja, pentru a-mi trimite mesaj privat este necesar sa dai click pe numele meu de utilizator si se va deschide o fereastra precum cea din exemplu unde vei avea aceasta posibilitate:

Roberta.jpeg

Multumesc,

Roberta

Vizitator
Postări: 2
Înregistrat: ‎29-03-2012
0

Buna,

Multumesc frumos pentru raspuns si pentru ajutor. 

O zi buna,

Paul

Membru de onoare
Postări: 791
Înregistrat: ‎17-09-2012

Cu mare drag!

Ai un mesaj de la mine.Emoticon fericit

Multumesc!

Vizitator
Postări: 1
Înregistrat: ‎11-04-2012