Alte servicii

Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Aţi dorit să scrieţi 
Răspuns
Vizitator
Postări: 3
Înregistrat: ‎24-04-2012
0

Comanda Online

Salut,

Am facut sambata o comanda online (o husa de telefon platita cu puncte) de care nu mai stiu nimic.

Din cate am inteles, comanda ar trebui sa ajunga in 2 zile lucratoare, suntem in a 4-a zi.

Am intrat si pe pagina de "Istoric comenzi" unde cica ar trebui sa vezi statusul comenzii, dar nu apare nimic Emoticon fericit

O zi buna,

Liviu

Membru de onoare
Postări: 1.749
Înregistrat: ‎12-01-2012

Re: Comanda Online

Buna bliviu si bine ai venit pe forumul Vodafone!

Te rog sa imi lasi un mesaj privat care sa contina CNP-ul tau sau ID-ul comenzii pentru a putea verifica detaliile acesteia si a iti oferi un raspuns.

Pentru a imi lasa mesaj privat, da click pe numele meu de utilizator si ti se va deschide o fereastra precum cea din imagine unde vei avea posibilitatea aceasta.

Irina - mesaj.JPG

Multumesc,

Irina

Vizitator
Postări: 6
Înregistrat: ‎30-01-2012
0

Buna. De 3 zile incerc sa finalizez o comanda online, dar ceva nu functioneaza... Pot face comanda si-n alt mod, direct la un operator?

Moderator
Postări: 690
Înregistrat: ‎26-04-2017
0

Buna,

Primesti o eroare anume? Ai incercat sa iei legatura cu colegii nostri care ofera asistenta pentru comenzile plasate online? Dupa ce alegi o oferta, in dreapta jos vei regasi o notificare. Acceseaz-o si urmeaza recomandarile de acolo. In cazul in care nu reusesti nici asa, poti alege sa apelezi *3333. 

Madalina