Alte servicii

Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Aţi dorit să scrieţi 
Răspuns
Membru de bază
Postări: 151
Înregistrat: ‎22-05-2013
0

Re: Fidelizare Vodafone

Salut d00ku,

Colegii mei te vor suna cu prioritate in decursul acestei zile.

Multumesc,

Georgiana

Vizitator
Postări: 5
Înregistrat: ‎22-03-2012
0

Multumesc pentru ajutor.

Tocmai am vorbit cu cineva de la departamentul "fidelizare".

Am scris cu ghilimele pentru ca dupa 8 ani in vodafone mi-a insirat aceleasi oferte de pe site.

Nici o incercare de personalizare si cand am mentionat ca o portare la concurenta ar fi mult mai avantajoasa am primit un raspuns de genul "asta e... noi nu avem ce sa facem".

Foarte dezamagit. Voi cauta oferte mai avantajoase in alte parti.

O zi buna.

Vizitator
Postări: 1
Înregistrat: ‎22-07-2013
0

Tocmai ce am vorbit pentru a doua oara cu un consultant Vodafone cu privire la o noua oferta de abonament si telefon si mi s-au oferit aceleasi lucruri ca si prima data, deci nu se face nici o diferentiere intre clientii noi si cei vechi avand in vedere ca am circa 8 ani pe acest abonament. Ma orientasem spre un nokia lumia 720 si la un abonement de 10 euro propus de consultant de 10 euro pe 2 ani pretul ar fi fost de 214 euro ceea ce nu mi sa parut corect sa platesc chiar daca as avea banii avand in vedere ca unul nou la liber pe un alt site costa 1200 lei fara a ma lega pe o perioada de timp. Asta inseamna FIDELIZARE?!? Ce motiv as mai avea sa raman la Vodafone? Cerere de reziliere am depus si in 3-4 zile astept sa ma sune cineva atat mai am timp sa ma razgandesc. Ce parere aveti dumneavoastra?

Highlighted
Membru de onoare
Postări: 791
Înregistrat: ‎17-09-2012
0

Buna valy1988 si bine ai venit pe forum!

Apreciem opiniile exprimate deoarece sunt foarte utile pentru noi!

Daca doresti imi poti lasa numarul de telefon pentru a verifica situatia acestuia si a cauta impreuna soutia optima pentru tine.

In cazul in care nu stiai deja, pentru a-mi trimite mesaj privat este necesar sa dai click pe numele meu de utilizator si se va deschide o fereastra precum cea din exemplu unde vei avea aceasta posibilitate:

Roberta.jpeg

Multumesc,

Roberta