Alte servicii

Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Aţi dorit să scrieţi 
Răspuns
Înţelept
Postări: 135
Înregistrat: ‎24-01-2012
0

Re: Fidelizare Vodafone

Salut Vodafone.

am fost sunat zilele trecute de 2 operatori de la Loialty de la voi pentru renegocierea a 2 abonamente, le-am cerut 1 zi de gandire, dar nu m-au mai sunat de atunci, nu as vrea sa cred ca a fost neprofesionalism si nu vreau sa cred ca nu m-au sunat, sa zicem ca m-au sunat si desi am avut telefonul inchis acesta era redirectionat pe conditia respectiva pe un Cosmote.................poate nu au mers redirectionarile din cvari-motive................. Am incredere in cei de la Voda ( inca ) si in profesionalismul lor si astept sa fiu contactat pentru a finazila cele discutate la telefon, am avut suficient timp sa contemplez la cele 2 oferte si sa trag linie............ 

Multumesc mult

Membru veteran
Postări: 536
Înregistrat: ‎12-01-2012
0

Buna flaviuschiper.

Trimite-mi, te rog, un mesaj privat cu numarul tau de telefon pentru a te putea ajuta.

Multumesc,

Ramona

De-al casei
Postări: 85
Înregistrat: ‎25-01-2012
0

in ultimele 4 luni cred ca am primit in jur de 4 apeluri de la VF incercand sa ma convinga sa-mi fac ab de internet prin stick, de fiecare data am spus nu pentru ca la depasirea celor 2-3-4... gb de trafic viteza este limitata la 256 kbs, pentru mine nu este suficient si de asta am tot refuzat, in loc sa mi se prezinte acelasi produs inca o data, si inca o data, si inca o data desi am specificat ca am intenet mobil pe telefon, am wireless de-mi vine rau si la munca si acasa, de ce nu se cauta sa mi se ofere altceva? mai ales ca nu este vorba de vreo oferta nemaipomenita de internet mobil, este acceeasi oferta ca si in magazine, la fel pentru toata lumea...

Membru de onoare
Postări: 1.749
0

[ Editat ]

Buna cgusa,

Iti multumim pentru interesul manifestat!

Esti interesat de o oferta anume? Daca da, te rog sa imi lasi numarul tau intr-un mesaj privat pentru a gasi solutia potrivita pentru tine.

Multumesc,

Irina.

De-al casei
0

Buna Irina, te rog sa citesti postul initial si vei intelege problema mea, da sunt foarte interesat sa-mi prelungesc abonamentul pentru urmatorii 5 ani, ce oferta imi poate da VF? si nu vreau aceleasi chestii care sunt in magazine, sau pe site ca un telefon cica costa 139 euro si apoi cand iti alegi tipul de ab apare la 400....vreau o oferta reala, pentru mine abonat de cativa ani buni...

Membru de bază
Postări: 371
Înregistrat: ‎27-02-2012
0

cgusa, ai primit vreun raspuns? te-a sunat cineva cu vreo oferta?

De-al casei
0

m-au sunat sa ma intrebe daca vreau ab de internet mobil(stick) cu aceeasi "oferta" care este si in magazine indiferent ca esti abonat existent sau nou abonat...in total in ultimele 4-5 luni am fost sunat de vreo 4-5 ori incarcand sa ma convinga, dar nu am cum sa-l iau nici daca vreau pentru ca desi apare pe harta ca este acoperire in zona mea, nu este chiar asa si mai mult o sa ma chinui cu el....ma multumesc cu wi-fi network creat de mine...

Membru de bază
0

Cunosc. cunosc! Multumesc mult pt raspuns. E clar, deci, ca nu citeste nimeni ce scriem aici.

Membru de onoare
Postări: 1.749
0

Buna tuturor,

Inca o data, multumim sincer pentru implicare, pentru feedback. Va asigur ca ceea ce scrieti este citit si ajunge in departamentele implicate, acesta este si scopul nostru.

Pentru cgusa,

Daca esti interesat de oferta personalizata, lasa-mi, te rog, numarul tau intr-un mesaj privat si vom incerca sa gasim ceva care sa ti se potriveasca.

Multumesc,

Irina.

Membru de bază
0

Inseamna ca trebuie sa mai astept vreo 5 ani pana primesc si eu o oferta care sa ma multumeasca! Emoticon fericit)