Alte servicii

Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Aţi dorit să scrieţi 
Răspuns
De-al casei
Postări: 85
Înregistrat: ‎25-01-2012
0

Re: Fidelizare Vodafone

am transmis numarul de telefon de 2 ori, la 2 persoane diferite, no call back...

Membru de bază
Postări: 371
Înregistrat: ‎27-02-2012
0

Tocmai d-aia nici eu nu le dau niciun nr de telefon. Forumul cred ca e doar de imagine...din pacate.
Membru de onoare
Postări: 1.486
Înregistrat: ‎02-02-2012
0

Salut "cgusa",

Mentioneaza numele persoanelor cu statut de moderator carora le-ai trimis numarul tau de telefon pentru a verifica mentiunea ta.

Membru de onoare

[ Editat ]

Salut "ClausInRo",

Fiecare mesaj privat trimis catre moderatori are prioritate si este tratat ca atare, in cel mai scurt timp venind si raspunsul. Nu a exista nicio abatere de la regula, iar faptul ca nu doresti sa trimiti un simplu mesaj privat cu numarul de telefon incadrat intr-o situatie neplacuta, nu face decat sa ingreuneze activitatea in cadrul acestui forum.

De-al casei
0

claudiu, nu este nevoie sa te enervezi, ti-am trimis numarul tie si irinei, acum nu va suparati sau sa va certati intre voi care sa ma sune primul, sunt sigur ca exista si probleme mult mai grave, este un Forum deschis si topicul poate ramane si fara solutie, desi ideal ar fi sa existe, si cred ca toata lumea este interesata sa existe o solutie, poate VF sa faca oferte personalizate? si daca da, sunt aceste "oferte" reale abonatilor existenti si vechi? pana acum nu s-a vazut acest lucru....

am participat la toate concursurile posibile de la vf in speranta ca poate VF va vedea acest lucru, dar se pare ca nu, sansele oricum sunt minime si sunt perfect constient...

Salutari!

Membru de bază
0

Cu alte cuvinte, eu ingreunez forumul...

Fiti pe pace, nu mai postez si renunt si la serviciile dvs.

Iata un alt mod de a-ti respecta clientul!

Membru de onoare
0

[ Editat ]

Salut "cgusa",

Precum poti observa in inbox-ul profilului de utilizator pe care il ai, ti-am raspuns in cel mai scurt timp la mesajul pe care mi l-ai trimis. Cel mai probabil in decursul zilei de astazi, vei avea un raspuns si din partea Irinei.

De-al casei
0

Claus, nu renunta asa usor, singurul sfat care-l pot da...Peace

Membru de onoare
0

Salut "ClausIsRo",

Nu am facut referire la ingreunarea activatatii de forum de catre tine in special, insa fara a-mi oferi un numar de telefon si prezentarea unei situatii concrete, imi este imposibil sa te ajut.

Membru de bază
0

[ Editat ]

@cgusa a scris:

Claus, nu renunta asa usor, singurul sfat care-l pot da...Peace

Nu e vorba de renuntat. Sunt banii mei pe care-i dau cui doresc si cui poftesc. Daca cei la care am inca abonament (dar nu stiu pt cat timp) recte Vodafone, nu pot sa-mi faca o oferta pe masura a ceea ce vreau eu si pe baza vechimii in retea, exista oricand posibilitatea acceptarii ofertei altor companii din concurenta. Nu ca ar interesa pe cineva de la vodafone 1 client in minus...