Alte servicii

Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Aţi dorit să scrieţi 
Răspuns
De-al casei
Postări: 85
Înregistrat: ‎25-01-2012
0

Re: Fidelizare Vodafone

perfect de acord cu tine
Membru de onoare
Postări: 1.749
Înregistrat: ‎12-01-2012
0

Buna cgusa,

Conform convorbirii telefonice purtate mai devreme, ti-am trimis informatiile solicitate in mesaj privat.

Multumesc frumos,

Irina.

De-al casei
0

Multumesc Irina pentru apel, din pacate nu este o resolutie. sper ca cei mai sus decat tine sa primeasca feedback-ul (sper constructiv) care l-am dat si pe viitor sa vedem si solutii.

Membru de onoare
Postări: 1.486
Înregistrat: ‎02-02-2012
0

Salut,

Departamentul de marketing a preluat feed-back-ul constructiv trimis de tine, pentru care doresc sa-ti multumesc.

De-al casei
0

cu cea mai mare placere!

Vizitator
Postări: 8
Înregistrat: ‎14-02-2012
0

Citez :

" Orange, numărul unu pe piaţa locală de comunicaţii mobile, a mărit numărul de minute gratuite de convorbiri ofe­rite abonaţilor care au vechime în reţea şi a introdus noi ser­vicii în cadrul programului de loializare Thank You, cu scopul de a-şi fideliza baza de clienţi.

Prin programul Thank You clienţii au acces la o com­binaţie de servicii sau funcţii gratuite, sau la posibilitatea de a achiziţiona la preţ redus unele echipamente în funcţie de vechime, de tipul şi de valoarea abonamentului. Orange îm­par­te clienţii în patru categorii, în funcţie de vechimea în re­ţea: Hello (0-2 ani), Smile (2 - 4 ani), Enjoy (4 - 8 ani) şi Trust (peste 8 ani). Numărul de minute naţionale gratuite acordate de Orange creşte de fiecare dată când abonaţii împli­nesc 2, 4 sau 8 ani în reţea. 

"În acelaşi timp, programul Orange Thank You oferă posibilitatea clienţilor existenţi să beneficieze de cele mai bune preţuri atunci când aleg să îşi schimbe telefonul. Ca noutate, unele pachete de beneficii includ posibilitatea de a folosi în avans punctele Thank You corespunzătoare fac­turilor viitoare", potrivit datelor Orange.

"Orange Thank You a fost primul program de fidelizare lansat pe piaţa de telecom din România. (...) Vom continua să in­vestim în această direcţie pentru a ne confirma angaja­mentul faţă de clienţii noştri, acela de a le oferi servicii (...) la un raport bun calitate-preţ, simplitate şi eficienţă", a declarat Julien Ducarroz, direc­torul comercial al Orange România."

Sursa: http://www.zf.ro/business-hi-tech/orange-face-schimbari-in-programul-de-loializare-a-clientilor-9440...

Oare cand vodafone va rasplati abonatii existenti cu oferte adevarate si reale la fel cum face si cei de la orange si mai nou si cei de la cosmote? 

De-al casei
0

cel putin din 4 februarie eu am adus la cunostinta faptul ca Fidelizarea VF lasa de dorit, acum Orange a luat-o inainte, asteptam si raspunsul VF...

Vizitator
Postări: 3
0

aici ai dreptate. am cerut si eu o oferta personalizata... sunt jalnici cei de la vodafone una am discutat si alta am primit ca oferta PERSONALIZATA INCAT AM REZILIAT ABONAMENTUL . ESTI TRATAT CA UN GUNOI DE CEI CARE FAC FIDELIZAREA. SINCER SUNT BUCUROS CA AM SCAPAT DE EI SI RECOMAND ACEST LUCRU TUTUROR CELOR CARE AU ABONAMENT: SA REZILIEZE PENTRU CA NU TREBUIE SA II LASI SA TE TRATEZE CA PE UN GUNOI! REZILIATI ABONAMENTELE LA VODAFON. ESTI TRATAT MAI BINE DE CATRE CEI DE LA CONCURENTA ORANGE SI COSMOTE.
Membru de onoare
Postări: 1.486
Înregistrat: ‎02-02-2012
0

Salut "catalin711",

Te pot ajuta cu ceva?

Imi poti oferi numarul de telefon in cauza printr-un mesaj privat, pentru a verifica si eu situatia mentionata de tine.

Vizitator
Postări: 8
Înregistrat: ‎14-02-2012
0

Raspunsul celor de la vodafone se lasa asteptat, asta inseamna ca pe ei nu-i intereseaza de abonatii vechi. Bravo vodafone in ritmul asta o sa ramaneti fara nici un abonat.