Alte servicii

Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Aţi dorit să scrieţi 
Răspuns
Membru de onoare
Postări: 1.749
Înregistrat: ‎12-01-2012

Re: Fidelizare Vodafone

Buna utzu87,

Ti-am trimis toate informatiile solicitate in mesaj privat. 

Daca mai ai nevoie de alte informatii, iti stau la dispozitie!

Multumesc frumos,

Irina.

De-al casei
Postări: 85
Înregistrat: ‎25-01-2012
0

Salutare tuturor, s-a intamplat ceva cu Bonusul de minute de loialitate? in ultima luna nu-mi mai apare pe factura si nici in momentul de fata, a renuntat de tot VF sa mai ofere si cele 30 de minute in vf pentru un abonat de peste 5 ani?

nu ca as sta in minutele acelea pe langa celelalte 1500 din vodafone dar mi se pare putin ciudat ca si asta s-a scos...

astept raspuns!Multumesc

Membru de bază
Postări: 237
Înregistrat: ‎16-01-2012

Buna Cgusa.

Minutele de loialitate nu au fost retrase. Lasa-mi, te rog, printr-un mesaj privat numarul tau de telefon, pentru a putea verifica informatia oferita de tine.

Multumesc,
Mirela
De-al casei
0

Buna Mirela, ti-am lasat numarul privat de ieri, nu inteleg de ce ai primit o apreciere pentru faptul ca mi l-ai cerut desi nu este prima data cand il trimit...Merci de initiativa dar nu este de apreciat pentru ca intra in atributiile voastre.

Zi faina!

Corneliu

Membru de onoare
Postări: 1.749
Înregistrat: ‎12-01-2012

Buna Corneliu,

Am facut eu verificarile necesare. Beneficiezi de minutele de vechime.

Multumesc,

Irina.

De-al casei
0

de cand am inceput acest topic s-a mai spus pe ici pe colo ca VF se gandeste la fidelizarea clientilor, au trecut ceva luni de atunci si tot nu am vazut nimic, intre timp a trebuit sa-mi schimb unul din abonamente si am vrut sa-miachizitionez si un telefon cu ocazia asta dar cel pe care il vroiam era deja la sfarsitul vietii ("end of life"pentru cei cunoscatori) asa ca am decis sa schimb abonamentul pentru unul mai avantajos, mai mare si am fost asigurat ca daca ma voi decide la alt telefon il voi putea achizitiona in oferta atunci cand va fi disponibil-punctele de fidelizare

intrebarea mea ramane, cat mai dureaza ca abonatii vechi, si cand spun vechi ma refer la peste 5 ani vor avea disponibile niste oferte mai bune, si nu de genul -30 eur pentru un telefon de 500 de eur...daca se poate...

Salutari

Corneliu

PS:in Germania un one x costa in jur de 50 eur cu un abonament de 20 eur, internet inclus etc pe 2 ani de zile

Nou venit
Postări: 1
Înregistrat: ‎27-11-2012
0

ca bine zici omule.

tocmai ma uitam pe vodafone shop si nici nu exista pe site cuvantul fidelizare

Vizitator
Postări: 5
Înregistrat: ‎22-03-2012
0

Salutare tuturor,

Am fost sunat de cineva de la departamentul fidelizare de cateva ori dar nu am putut raspunde (+ eram plecat din tara). Sunt destul de interesat de schimbarea telefonului (are deja peste 3 ani) si as vrea sa aflu ce oferta mi s-ar oferi (avand in vedere ca sunt client de cativa ani buni).

Multumesc,

Membru de bază
Postări: 151
Înregistrat: ‎22-05-2013

Buna d00ku si bine ai venit pe forum!

Te rog sa imi lasi un mesaj privat cu numarul de telefon pentru care doresti oferta personalizata si un numar de contact.

Multumesc,

Georgiana

Vizitator
Postări: 5
Înregistrat: ‎22-03-2012
0

Astazi e a patra zi de cand mi s-a spus ca voi fi sunat...

Poate poate totusi voi fi sunat. Continui sa sper pana diseara.