Alte servicii

Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Aţi dorit să scrieţi 
Răspuns
Highlighted
Nou venit
Postări: 1
Înregistrat: ‎05-12-2017
0

Notificare catre conducerea Vodafone

Notificare
Prin prezenta va notific urmatoarele:
in data de 27 Noiembrie 2017 am semnat un contract intre firma noastra Fadak concept srl si  firma Vodafone privind portarea a 2 numere de telefon dela RDS/Digi:  0212109550 plus 0314056103 si un echipament de internet .
Din data de 29 noiembrie nu am mai fost contactat de nici o persoana din cadrul Vodafone pentru a mi se spune cand intru in posesia echipamentului de internet si portarea telefoanelor  fixe.
Precizez ca am avut intrelegerea celor de la RDS/Digi de a pastra pana la 30 noiembrie 2017 numerele de telefon (am si platit abonamentul lor pana la 30 noiembrie 2017).
In contextul de mai sus va solicit rezolvarea cazului iar daca exista o problema de negatie trebuia sa mi se spuna inca din 28 noiembrie acest lucru.
Daca pierd cele 2 numere de telefon cu parere de rau am sa va cer daune cu siguranta.
Astept un raspuns de rezolvare pe cale amiabila a acestui "caz" iesit din comun de nepasare.

Poate raspunde cineva de la Vodafone ......... ma gasiti la tel 0722209507

Moderator
Postări: 288
Înregistrat: ‎26-04-2017
0

Re: Notificare catre conducerea Vodafone

Buna,

Iti multumim pentru ca ne-ai scris, Dacian! Pentru a putea face mai multe verificari legate de situatia descrisa este necesar sa ne oferi anumite date din contul tau de client si, pentru ca nu recomandam sa faci aceste informatii publice ( numerele de telefon si datele personale inregistrate pe codul de abonat sunt informatii protejate de politica de confidentialitate si nu pot fi facute publice ), te rugam sa iei legutura cu noi.

Prin urmare, iti recomandam sa iei legatura cu noi fie apeland la *221, fie completand formularul de email de aici https://goo.gl/Jct8aj .

Multumesc,
Madalina