Alte servicii

Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Aţi dorit să scrieţi 
Răspuns
Highlighted
Membru de bază
Postări: 214
Înregistrat: ‎04-02-2012

Portabilitate

Sursa Vodafone

"Prin serviciul de Portabilitate îţi păstrezi numărul de telefon pe care il ai de la orice alt operator de telefonie si devii client Vodafone.

Vino la unul din magazinele Vodafone sau partenerii autorizati Vodafone din toata tara si profita de ofertele speciale."

Sunteti multumit de ofertele pe care le ofera Vodafone la Portare ?

Cei care au venit din alta retea : ce oferta va convins sa schimbat operatorul de telefonie ? Sunteti multumiti ?

Nui asa ca oferta de portare e mai rentabil decat abonamentul nou sau chiar si prelungirea abonamentului ???

( se ofera mai multe minute nationale ! )

Vizitator
Postări: 4
Înregistrat: ‎12-03-2012
0

Re: Portabilitate

[ Editat ]

Am facut o cerere de portare in data de 12 martie 2012, identificata cu numarul 696153.

Am nevoie de numar portat pana in data de 20 martie 2012. Se poate realiza portarea pana la acea data? Multumesc!

Membru veteran
Postări: 536
Înregistrat: ‎12-01-2012
0

Buna drbirloiu.

Cererea ta de portare este programata sa se finalizeze pe 23.03.2012, pana atunci te poti folosi de numarul temporar care ti-a fost alocat. 

Pentru siguranta ta am sters din postare numarul tau de telefon.

Daca mai ai alte intrebari te ajut cu placere.

Multumesc frumos,

Ramona

Vizitator
Postări: 4
Înregistrat: ‎12-03-2012
0

Sarut mana,domnisoara Ramaona!

Stiu ca pe cerere este specificat termenul de 23.03.2012, dar ma gandeam ca s-ar putea mai repede ( am facut o portare si la Cosmote si s-a rezolvat in 5 zile).

Multumesc,oricum! Mi-a placut promptitudinea raspunsului si imi place ca vorbesc cu cineva "palpabil",ca sa zic asa,pe care il si vezi in fotografie ( parca ai vorbi cu un prieten pe Facebook).Deci felicitari pentru ideea cu forumul!

Sarut mana!

Dr.Adrian Birloiu.