Alte servicii

Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Aţi dorit să scrieţi 
Răspuns
Vizitator
Postări: 2
Înregistrat: ‎22-10-2016
0

Problema reparatie Xperia Z3 - Regenersis

Buna ziua, Detin un telefon Sony Xperia Z3, care a fost predat pe 15 octombrie la sediul Vodafone de pe Calea Mosilor, pentru ca i s-a dezlipit capacul din spate si doream sa mi se repare pe garantie, bineinteles la mult "laudatul" service Regenersis. Am constatat ieri ca la statusul fisei de service nr. 234732SER apare "defect client". In conditiile in care vuieste internetul in legatura cu acest defect al modelelor ca cel pe care il detin si eu si in conditiile in care pana si consultantul vodafone a spus ca au venit foarte multe aparate cu aceasta problema, cum este posibil sa se dea vina pe client? De asemenea am mai reclamat niste probleme, una din ele fiind ruptura garniturii de cauciuc de la mufa de incarcare.... tot defect client este si aceasta, tinand cont ca nu ai cum sa introduci mufa micro USB in alt mod decat prin deschiderea capacelului? Va rog sa imi spuneti ce pot face in aceasta situatie. Telefonul va iesi din garantie la finalul lunii. Am vazut ca sunt multi alti utilizatori carora li s-a inlocuit aparatul pe acest motiv. Ma intreb si eu ca multi alti clienti Vodafone... cat mai trebuie reclamata interactiunea cu acest service, ca sa se si faca ceva in acest sens? Operatorii de la relatii cu clientii iti vorbesc de parca i-ai deranja din somnul de frumusete.. Am reclamat situatia si la SONY Romania. Va multumesc
Vizitator
Postări: 2
Înregistrat: ‎22-10-2016
0

Re: Problema reparatie Xperia Z3 - Regenersis

Se poate, va rog un raspuns? Telefonul va iesi din garantie saptamana aceasta si daca mi-l intorc asa, nu mai am ce sa fac dupa aceea.

multumesc