Alte servicii

Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Aţi dorit să scrieţi 
Răspuns
Începător
Postări: 19
Înregistrat: ‎11-08-2012
0
Soluţie acceptată

Reativare casuta vocala

Buna ziua!

As vrea sa imi reactivez casuta vocala. La *222 nu am reusit. Trebuie sa vorbesc cu un operator?

multumesc

Înţelept
Postări: 103
Înregistrat: ‎17-11-2012

Re: Reativare casuta vocala

Salut

Poti incerca reactivarea casutei vocale in felul urmator:

daca ai abonament:*100# > Contul meu > Servicii active > Casuta vocala

daca ai cartela:*100# > Contul meu (ecranul al doilea) > Casuta vocala

Succes!

Membru cu acte în regulă
Postări: 470
Înregistrat: ‎18-06-2012

Buna skyler,

Astept confirmarea daca ai reusit reactivarea casutei vocale. In caz contrar lasa-mi, te rog, numarul de telefon intr-un mesaj privat pentru a te putea ajuta cu solicitare.

Multumesc,

Alina

Începător
Postări: 19
Înregistrat: ‎11-08-2012
0

Am urmat pasii (contul meu-servicii active-casuta vocala-activare), teoretic am activat serviciul, insa nu mi-a venit sms de confirmare si mesageria este in continuare neactivata. Am repetat operatiunea de cateva ori.

Membru de onoare
Postări: 791
Înregistrat: ‎17-09-2012

Buna skyler,

Te rog sa-mi oferi numarul in cauza, in mod privat, pentru a verifica functionarea casutei vocale.

Multumesc,

Roberta

Înţelept
Postări: 103
Înregistrat: ‎17-11-2012

Seara buna

Desi nici eu nu am primit acel mesaj de confirmare,la cateva momente dupa ce mi-am activat casuta vocala urmand pasii respectivi m-am apelat de pe un alt numar.....iar casuta vocala era activa.Eu te sfatuiesc sa te apelezi de pe alt numar si sa verifici daca este activa.

Daca vei dori pe viitor sa dezactivezi casuta vocala formeaza codul: ##002#

Vizitator
Postări: 2
Înregistrat: ‎05-01-2013
0

Și eu am probleme cu activarea căsuței vocale (am încercat prin *100# și prin *222) . Și m-am sunat și de pe alt număr, dar tot nu e activă.

Membru de onoare
Postări: 1.027
Înregistrat: ‎21-05-2013
0

Buna iosiflupu,

Pentru a te putea ajuta, te rog sa-mi oferi numarul prin mesaj privat. In meniul *100#, regasesti "Casuta Vocala" la ramura "Contul Meu".

Multumesc,
Alexandra

Nou venit
Postări: 1
Înregistrat: ‎20-11-2014
0

Reativare casuta vocala

Și eu am probleme cu activarea căsuței vocale (am încercat prin *100# și prin *222) . Și m-am sunat și de pe alt număr, dar tot nu e activă.

Membru de onoare
Postări: 1.749
Înregistrat: ‎12-01-2012

@GrecuElena a scris:

Buna Elena!

Te rog sa accesezi Chat-ul in vederea rezolvarii acestei solicitari. Te va prelua un consultant in scurt timp.

Chat.jpg

O zi frumoasa!