Alte servicii

Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Aţi dorit să scrieţi 
Răspuns
Highlighted
Membru de bază
Postări: 214
Înregistrat: ‎04-02-2012

Vodafone pentru Tineri

Cei care utilizeaza asa zis extraoptiune pentru tineri sunteti multumit ? Va convin tarifele ?

Eu mas bucura sa avem un nr sau chiar mai multe asa la un pret mai moca ( 0,5 E pe numar non stop pe o luna )

Daca aveti idei , sau chiar si nemultumiri in legatura cu oferta pentru tineri sa postati aici !

Vizitator
Postări: 7
Înregistrat: ‎12-02-2012
0

Re: Vodafone pentru Tineri

sunt multumita,dar avand in vedere ca e pt tineri ar fii bn iefitinirea netului mai mult
Consultant
Postări: 97
Înregistrat: ‎01-02-2012
0

Vorbim de cartela sau abonament? 

Eu de un lucru sunt sigur! Pentru ca am VDF pentru Tineri, din contul de MyVodafone nu pot face modificari in ceea ce priveste serviciile si optiunile mele. Cu alte cuvinte e degeaba contul ala, singurul lucru pe care il pot face e sa-mi platesc facturie (ar fi culmea! sa nu pot face asta, nu?) 

Raspunsul de mai sus l-am primit de la RC dupa ce-am sesizat problema. Idea e ca nici nu mi-a spus ca o sa se reglementeze sau ceva. Nu puteti si punct. Are si altcineva asemenea probleme? 

Moderator
Postări: 2.729
Înregistrat: ‎12-01-2012

[ Editat ]

Salutare AlexMafteiu.

Programul Vodafone pentru Tineri nu influenteaza in vreun fel posibilitatea de a face acele modificari in cont.

Pentru moment, s-a implementat la ramura de Serviciile mele - Modificare servicii un link care duce spre completarea unui formular online. Odata trimis, acesta ajunge catre colegii mei de la Email Support, care te vor contacta si in caz ca vei dori, poti face si modificarea de abonament dorita.

Notificarea arata ca in imaginea de mai jos.
cont myvodafone.JPG

Formularul de asistenta se gaseste si accesand direct link-ul https://www.vodafone.ro/personal/asistenta/asistenta-si-contact/formular-de-asistenta-si-reclamatii/... insa puteti lua legatura si cu unul din moderatorii forumului pentru a va ajuta cu diferite informatii. 

Daca vom avea noutati privind sugestia ta, vom reveni aici cu informatii.

Zi frumoasa!

Tudor.

Vodafone
Consultant
Postări: 97
Înregistrat: ‎01-02-2012

Salut,

Mersi de raspuns, Tudor. De obicei imi notez conversatiile de genu cu RC-ul sa nu mai revin cu aceasi problema. Si tocmai m-am uitat peste ce-am notat. Am sunat undeva prin Decembrie anu` trecut, iar raspunsul a fost acela pe care l-am scris eu (Vodafone pentru tineri) dar e OK. Suntem oameni si gresim, asa ca probabil a fost o mica eroare. 

Cat despre contactul moderatorilor de pe forum stiu deja. Vreau sa-i multumesc Ramonei care mi-a rezolvat ceva probleme, rapid, informal si practic. Merita si e mult mai eficient (asta daca are vreunu dintre voi indoieli).

Bafta,

Alex.

P.S. Pe vremea cand am intampinat eu problema linku cu forumalur de asistenta nu era inca implementat. 

Vizitator
Înregistrat: ‎27-01-2012
0

"Nu esti eligibil pentru acest serviciu. Te rugam sa verifici activarea Youth"

Primesc aceasta eroare cand incerc sa ma loghez. Am activata aceasta extraoptiune de ceva vreme, si luna trecuta m-am putut loga si am putut trimite sms-uri.

Multumesc
Membru de bază
Postări: 237
Înregistrat: ‎16-01-2012

Buna St3ff.

Pentru a putea verifica situatia semnalata de tine, trimite-mi, te rog, un mesaj privat cu numarul tau de telefon.

Multumesc,
Mirela
Vizitator
0

Am trimis.

Membru de bază
Postări: 237
Înregistrat: ‎16-01-2012

Buna,

Te rog sa incerci acum sa te reinregistrezi la *100#, Ramura 3.1 sau de pe site.

Multumesc, Mirela
Vizitator
0

Buna.

*100# nu pot apela deoarece nu sunt in tara.

iar sms-ul de activare (pasii de pe site) nu-l primesc.

Alta metoda?

Este dubios deoarece sunt plecat de 1 luna si in tot acest timp am folosit acest serviciu iar acum brusc a devenit indisponibil.