Altele

Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Aţi dorit să scrieţi 
Răspuns
Highlighted
Colaborator debutant
Postări: 52
Înregistrat: ‎07-08-2013
0

Alegere dispozitiv mobil nou

Buna seara, dragii mei! Ma adresez voua in speranta ca-mi veti putea acorda un sfat..sunt in dubii mari ce telefon sa-mi iau. In curand, perioada contractuala imi expira si nu stiu ce sa-mi iau..momentan folosesc un Note 3. As vrea sa-mi iau Note 4 sau iPhone 6 plus..Momentan sunt posesor de Note 3. Multumesc!

Membru VIP
Postări: 6.910
Înregistrat: ‎31-01-2012
0

Re: Alegere dispozitiv mobil nou

[ Editat ]

Salut!

Vorbim de doua telefoane cu sisteme de operare diferite.Daca esti fan Android Note 4 e al tau.Daca vrei sa experimentezi iOS se justifica achizitia iPhone 6 Plus.

Personal,cum iOS-ul este mult mai restrictiv,ma motiveaza sa raman utilizator Android.

Oricum ar fi,bafta cu achizitia.  Emoticon care face cu ochiul

Vodafone
Colaborator debutant
0

Multumesc, Ionut! Eu am fost utilizator "inrait" apple, am avut incepand cu generatia a - 4- a, pana la iPhone 5, dupa aia m-am plictisit de el si am trecut la Android..personal, sunt multumit de Apple, folosesc si un iMac 21" si sunt foarte bine optimizate..dar, citind review-uri pe net, inclusiv de la George Buhnici, vad ca amandoua sunt foarte bune (mai ales pe partea de camera)..si de aia imi este greu sa aleg..dar, intr-un final imi voi decide "soarta"..multumesc inca odata!

Membru VIP
Postări: 4.498
Înregistrat: ‎08-02-2012

Atunic nu mai ezita, treci pe BlackBerry si nu pe oricare, ci pe Passport!

██████████████████████████████████████████████████████████████████

ModeratorMATEI ᵖʳᵒᶠ ᵐᵃᵗᵉ

Moderator

Membru VIP

Poate, daca vei urmari tot ce am scris in acest topic, iti vei face o impresie reala despre acest telefon.

Urmareste si cele 15 videoclipuri.

Cat despre Note 4, pot sa iti spun ca e superb, are un coleg de-al meu, prof. de engleza.

Succes!

ModeratorMATEI ᵖʳᵒᶠ ᵐᵃᵗᵉ

Moderator

Colaborator debutant

Multumesc, Matei. Numai ca nu vad sa aveti in oferta voastra acest smartphone..am fost placut surprins de BB, cand am folosit 9900. Ma bate gandul sa-mi iau un q10 ca si al 2-lea telefon. O sa citesc cu lux de amanunte despre BB Passport. Multumesc pentru idee.

Membru VIP
0

Ma bucur ca ti-am captat atentia!

Momentan detin BB 9900, BB Q10 si cea mai recenta achizitie este BB Passport, luat din magazinul Saturn, situat pe Alexanderplatz 3, Berlin Germany  Mitte

ModeratorMATEI ᵖʳᵒᶠ ᵐᵃᵗᵉ

Moderator