Altele

Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Aţi dorit să scrieţi 
Răspuns
Vizitator
Postări: 2
Înregistrat: ‎16-05-2014
0

Bani cu sacu'

Am fost azi 09.06.2014 , la un magazin Vodafone , am fost sa intreb cat este acea garantie despre care vorbesc toti la cumpararea unui telefon cu abonament nou. Ex: Iphone 4s cu abonament Red 29 garantia este 800 lei

Samsung s4 abonament Red 29 garantia este 1.600 lei

What? Emoticon surprinsEmoticon surprins Poi daca aveam banii astia in buzunar mai veneam eu sa-mi fac abonament , care mai este avantajul sa-ti iei telefon la abonament. Am 21 de ani si sunt salariat , am avut cu mine si adeverinta de salariu in speranta ca nu o sa platesc aceasta garantie , dar vad ca cei de la Vodafone nu mai merg pe incredere cu nimeni si intr-un fel le dau dreptate, dar mi se pare josnic si bataie de joc ca ne baga pe toti in aceeasi oala ... Asta e Romania in care traim , o Romanie cu oameni incuiati . Multumesc 

Membru VIP
Postări: 6.910
Înregistrat: ‎31-01-2012

Re: Bani cu sacu'

O Romanie cu oameni necinstiti,receptivi la orice oportunitate de a prejudicia.Nu ma mira ca Vodafone sufla si-n iaurt,introducand ca forma de protectie plata in avans/garanția.

Nu pot zice ca nu ma deranjeaza solicitarea unor plati in avans cu titlu de garantie,dar cand aud in jurul meu realizarile celor care au dat țepe operatorilor...asta e pretul de platit.

Vodafone
Membru VIP
Postări: 6.910
Înregistrat: ‎31-01-2012
0

Re: Bani cu sacu'

Ia uitati-va si la asta!

Ce sa se intample? Bani cu sacu'...si pentru ceilalti. Trist!

Vodafone