Altele

Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Aţi dorit să scrieţi 
Răspuns
Nou venit
Postări: 2
Înregistrat: ‎07-04-2013
0

Cod PUK

Buna ziua! Am nevoie de codul PUK pentru deblocarea telefonului,dar nu inteleg de ce nu merge serviciul de la *100#.De pe niciun alt numar de telefon nu merge!Nu merge nici la *222.Toate modurile prin care imi pot afla PUKul nu merg.Am mare nevoie de ajutor!

Membru de onoare
Postări: 1.749
Înregistrat: ‎12-01-2012
0

Re: Cod PUK

Buna Diana,

Ti-am lasat un mesaj in privat. Astept sa imi oferi numarul tau pentru a iti putea furniza codul PUK.

Multumesc,

Irina

Nou venit
Postări: 2
Înregistrat: ‎07-04-2013
0

Vi l-am lasat!Va multumesc!

Membru de onoare

Buna Diana,

Multumesc pentru detalii. Ti-am lasat codurile.

O zi frumoasa!

Irina

Vizitator
Postări: 1
Înregistrat: ‎27-01-2012
0

Ma puteti ajuta si pe mine ? Tot in acest caz ma aflu si eu . Va rog , am mare nevoie de ajutor !
Membru de onoare

Buna gino si bine ai venit pe forum!

Ai un mesaj privat de la mine. Astept detaliile solicitate pentru a iti putea oferi codul PUK.

Mesajele tale private se gasesc in sectiunea Profilul meu, pe prima pagina a forumului.

Cum vad mesajele private.jpg

Multumesc,

Irina

Membru de onoare

Buna gino,

Solicitarea ta a fost rezolvata. Poti apela oricand cu incredere la forum.

O zi frumoasa!

Irina

Nou venit
Înregistrat: ‎26-04-2014
0

Salut,am si eu aceeasi problema , am nevoie de puk iar niciuna dintre modalitatile disponibile nu merg..

Membru de onoare
Postări: 1.027
Înregistrat: ‎21-05-2013
0

Buna,

Poti afla codul PUK accesand meniul *100#, ramura " Urgenta", " PUK". Daca ai nevoie de asistenta, te rog sa-mi oferi numarul prin mesaj privat.

Multumesc,
Alexandra

Nou venit
Înregistrat: ‎22-05-2014
0

Buna ziua, am incercat sa accesez sa-mi aflu codul puk dar din pacate nu merge la *222 si nici *100# pentru ca imi cere in continuare codul puk. prin myvodafone imi apare codul puk pentru celalalt numar de telefon de pe abonament, (numar pe care il detine alta persoana momentan) pentru numarul meu nu imi arata, ma puteti ajuta?