Altele

Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Aţi dorit să scrieţi 
Răspuns
Vizitator
Postări: 6
Înregistrat: ‎26-11-2018
0

Comanda Online

In decursul zilei de ieri am făcut o comandă online pentru un telefon împreună cu un abonament.Dupa terminarea comenzi am avut neplăcută surpriza de a vedea că nu am cum sa vad statusul comenzii pe cont,de fiecare dată când dau sa vad comenzile mă întoarce la pagina de logare cu toate că sunt logat,iar pe mail nu am primit decât un mesaj prin care eram anunțat sa trimit o copie după ci.deasemenea linkul din acel mesaj ne funcționează.Nu am primit macar un mail cu Nr comenzi.Chat din aplicație nu funcționează la mailuri văd că nu răspunde nimeni deci spuneți și mie cum as putea sa aflu detalii despre aceea comanda
Moderator
Postări: 640
Înregistrat: ‎26-04-2017
0

Re: Comanda Online

Buna,

Pentru a putea face mai multe verificari cu privire la aceasta comanda te rugam sa ne spui daca ai ales sa ales sa o plasezi online, din contul tau de MyVodafone sau daca ai ales sa accesezi link-ul din mesaj.

Madalina
Vizitator
0

Comanda a fost facuta fara a intra in contul de my vodafone.A fost facuta direct de pe site.Am fost contactat prin mail de cineva si mi s-a comunicat ca voi fi contactat in maxim 48h de la depunerea comenzi dar acest termen a trecut si nu am fost contactat de nimeni nici prin mail nici pe telefon.Id comenzi este  VDFRO536990356 iar numarul de comanda nu l-am primit in nici un email.Lipsa de seriozitate.

Moderator
0

Am directionat aceasta situatie catre colegii mei. Urmeaza ca ulterior sa verifice aceasta comanda, iar noi sa revenim aici cu un raspuns.

De asemenea, este important sa stii ca, dat fiind ca aceasta perioada este una mai aglomerata, exista posibilitatea ca aceasta comanda sa fie livrata cu o usoara intarziere.

Madalina
Vizitator
0

Probabil că nu m-am făcut înțeles:eu nu mă refer la livrare ci la comunicarea cu clientul care trebuia să existe,sa mi se trimită un mail cu un Nr de comanda și detalii,sa mi-se comunice in ce stare este comanda,daca a fost procesata sau nu,sa mi se răspundă la mailurile pe care le-am trimis la aceasta problema sau macar daca ar fi funcționat linkul din email sau chatul că sa pot vorbi cu cineva pe marginea acestei probleme.

Vizitator
0

Eu in momentul acesta nici nu știu dacă comanda a fost procesata sau nu,aprobată sau nu,deci ce rost are sa vorbim despre livrare.Probabil din momentul in care va fi procesata va trebui sa mai aștept încă vreo 2 săptămâni că sa intru in posesia telefonului.Lipsa totala de seriozitate fata de client i și de viitori clienti.Cu excepția acestui forum de unde am fost ajutat sa fac rost macar de ID comenzi in rest nimeni de la aceasta companie nu își dă interesul cu toate că există niste termene care ar trebui respectate din momentul in care sunt prezentate pe site

Vizitator
0

Va că nu mai primesc nici un răspuns nici aici.deja au trecut 4zile și comanda este în aer,nu știu nimic de ea nu mă contactat nimeni.Halal companie ,daca așa va comportați cu clientii mă mir cum mai existați pe piata.Aplicatia cred că este cea mai proasta din cate am văzut,serviciul relații cu clienții inexistent.Un sfat pentru cei care vor sa devina clienți VodafoneEmoticon surprinscolirii că sa nu aveți batai de cap.  0 seriozitate.

Moderator
0

Ne pare rau pentru ca nu ai fost momentan contactat. Am luat legatura cu colegii nostri pentru a primi noi informatii. Iti multumim pentru intelegere.

Madalina
Vizitator
0

Ce înțelegere?De pe 26 până azi au trecut 7 zile in care nimeni nu m-a contactat nici macar în legătură cu e-mailurile trimise la aceasta problema.Vad că mi-au dat un email i prin care îmi cer copii după actele pe care eu le-am trimis după data de 26,asta că sa ne dam seama cat de bine se lucrează la Vodafone.Oricum este ultima ara când fac greseala de a vrea să îmi cumpăr ceva de la acești neserioși.

Moderator
0

Colegii ne-au confirmat faptul ca aceasta comanda a fost expediata. Poti confirma si tu aceasta, te rog?

Madalina