Altele

Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Aţi dorit să scrieţi 
Răspuns
Vizitator
Postări: 2
Înregistrat: ‎10-02-2012
0

Re: Dupa ce criterii iti alegi telefonul mobil?

In primul rand marca telefonului, pretul si cat de bun este telefonul respectiv. Nu prea am pretentii mari. Pentru mine daca pot sa sun, sa fac poze si sa ascult si putina muzica e destul. Daca e facut si dintr-un material mai rezistent e si mai bine, iar daca are alte aplicatii interesante si mai bine, dar si pretul urca... Emoticon fericit

Nou venit
Postări: 1
Înregistrat: ‎10-02-2012
0

In primul rand merg doar pe Nokia. In al doilea rand dupa capacitatea bateriei si in al treilea rand dupa bani.

Nou venit
Înregistrat: ‎11-02-2012
0

In primul rand, depinde la ce doresc eu sa folosesc mai mult telefonul (la facut poze, ascultat muzica, stat pe net etc), insa de cele mai multe ore aleg un telefon de la Nokia, care sa nu fie nici prea scump (deoarece tinand cont de venitul actual nu-mi permit sa dau prea multi bani pe un telefon). Unul dintre cele mai importante criterii ale mele este ca telefonul sa fie bun la semnal si sa tina mult bateria. Si pentru a fi sigur ca aleg un telefon bun, cer si parerea unui prieten care stie multe despre telefoane, eu ii spun suma pe care doresc sa o cheltuiesc si el imi spune cam ce pot sa cumpar :d

Nou venit
0

Marcă , Material , Preţ şi cât de performant este . 

Vizitator
Înregistrat: ‎08-02-2012
0

Eu imi aleg criteriile in functie de performante,gen camera..cum arata,sistem de operare.
Vizitator
Postări: 2
0

[ Editat ]

Criteriile ar fi: sa aiba un soft bun, sa fie dragut, sa nu fie mare si sa aiba un pret accesibil.

Începător
Postări: 24
Înregistrat: ‎06-02-2012

Astept in continuare parerile voastre.
Nou venit
Înregistrat: ‎17-02-2012
0

In primul rand dupa firma.. sunt 2-3 firme care scot produse de calitate. Depinde si anul de fabricatie, modelul si mai ales ma uit sa vad cum arata + ce facilitati imi ofera (gen facebook, gmail, etc)

Bineinteles conteaza si pretul in raport cu calitatea Emoticon fericit

Vizitator
Înregistrat: ‎17-02-2012
0

Eu am mai multe telefoane, unul pentru autonomie si unul pentru apliatii... Deci, eu aleg telefonul dupa sistemul de operare si autonomia bateriei.

Nou venit
Înregistrat: ‎18-02-2012
0

Eu aleg un telefon dupa mai multe criterii:

1. Pretul

2. Firma

3. Calitatea

4. Sistemul de operare

5. Camera

6. Partea hardware