Altele

Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Aţi dorit să scrieţi 
Răspuns
Highlighted
Înţelept
Postări: 132
Înregistrat: ‎27-02-2012
0
Soluţie acceptată

Feedback moderatori

Am discutat cu unul dintr moderatori si la sfarsit am primit o adresa sa dau un  feedback  despre ultima solicitare. In feedback mi s-a cerut numarul pt care am cerut informatii. Doresc sa stiu daca pun numarul despre care am cerut informatii (acel numar nu are cont pe forum) acelui numar i se creeaza cont de forum? Sau se asociaza numarul cu numarul contului de forum? Sau nu i s-e creeaza nimic si numarul s-a cerut ca sa se observe ce solicitare a fost facuta? Doresc raspuns pt fiecare intrebare in parte

Membru de onoare
Postări: 1.486
Înregistrat: ‎02-02-2012

Re: Feedback moderatori

Salut,

Faptul ca apare un numar de telefon in formularul in cauza nu aduce nicio modiciare asupra aceestuia. Un cont de forum se poate crea doar de catre detinatorul numarului de telefon, nu automatizat prin simpla accesare a formularului. 

Raspunsul corect este practic ultima ta intrebare: numarul este cerut pentru a se observa rezolvarea unei solicitari in urma interactiunii moderatorului cu un client. 

Membru VIP
Postări: 4.498
Înregistrat: ‎08-02-2012

intotdeauna feedback maxim! asta merita moderatorii acestui forum care pun de fiece data mult suflet in meseria lor!

██████████████████████████████████████████████████████████████████

ModeratorMATEI ᵖʳᵒᶠ ᵐᵃᵗᵉ

Moderator

Înţelept
0

Dar daca ma loghez pe forum cu un cont MyVodafone pe care nu am cont de forum si nu introduc datele si inchid browserul se mai creeaza contul? Eu am intrat si apare ca in imaginea atasata si acolo scrie finalizati-va profilul. Daca scrie finalizati-va inseamna ca am un profil nefinalizat. Va rog sa-mi explicati fara sa-mi cereti numarul de telefonUntitled5.png

Membru veteran
Postări: 536
Înregistrat: ‎12-01-2012

Buna VF_Bogdan.

Daca ai completat campurile libere si nu ai aparat butonul "Trimite", contul de forum nu este finalizat.

Multumesc,

Ramona

Înţelept
0

Contul nu este finalizat, dar el exista acolo nefinalizat sau prin ,,finalizat'' se intelege creat , facut?

Membru veteran
Postări: 536
Înregistrat: ‎12-01-2012

VF_Bogdan contul nu exista daca finalizezi crearea lui. 

Multumesc,

Ramona