Altele

Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Aţi dorit să scrieţi 
Răspuns
Highlighted
Colaborator debutant
Postări: 52
Înregistrat: ‎07-08-2013
0

Fidelizare abonament

Salutari, oameni buni! Am o intrebare. Are cineva idee cam cat este valabila "fidelizarea"? Daca vreau sa spun pas fidelizarii perioadei scadenta si vreau mai tarziu, este posibil? De pilda, abonamentul meu expira in Ianuarie 2017, si eu daca vreau sa-mi iau telefon in toamna anului 2017, se mai poate? Ca nu am gasit pe nicaieri unde sa scrie daca mai poti folosi retentia si daca nu-ti exprimi dorinta de a-ti prelungi abonamentul la data scadenta, ci la o data ulterioara, chiar daca el se prelungeste automat.Multumesc!

Membru VIP
Postări: 6.910
Înregistrat: ‎31-01-2012
0

Re: Fidelizare abonament

[ Editat ]

Salut!

Chiar daca ai depasit termenul contractual scadent,cand te  decizi pentru o noua reinnoire,apelezi serviciul de suport clienti(o modalitate este chiar de la *222.Daca Andreea realizeaza ca numarul tau este eligibil pentru reinnoire,dupa ce iti vei da acceptul,va trimite o solicitare de fidelizare catre departamentul avizat.) si cineva te va contacta i vederea gasirii unei solutii favorabile. Emoticon care face cu ochiul

Vodafone
Moderator
Postări: 170
Înregistrat: ‎21-12-2015
0

Re: Fidelizare abonament

@TuDy23 a scris:

Salutari, oameni buni! Am o intrebare. Are cineva idee cam cat este valabila "fidelizarea"? Daca vreau sa spun pas fidelizarii perioadei scadenta si vreau mai tarziu, este posibil? De pilda, abonamentul meu expira in Ianuarie 2017, si eu daca vreau sa-mi iau telefon in toamna anului 2017, se mai poate? Ca nu am gasit pe nicaieri unde sa scrie daca mai poti folosi retentia si daca nu-ti exprimi dorinta de a-ti prelungi abonamentul la data scadenta, ci la o data ulterioara, chiar daca el se prelungeste automat.Multumesc!

Buna!

Da, se poate achizitiona un telefon si dupa ce iti expira perioada contractuala si in acelasi timp poti beneficia de oferte de Fidelizare.

Multumesc.