Altele

Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Aţi dorit să scrieţi 
Răspuns
Membru de onoare
Postări: 1.486
Înregistrat: ‎02-02-2012

Re: Hackerii pot prelua controlul asupra telefoanelor. Cât de sigură este reţeaua Vodafone?

Salut Ioanis,

Rugamintea mea este sa citesti tot acest subiect. Sunt sigur ca vei gasi o serie de raspunsuri la intrebarile tale. 

Multumesc,

Claudiu

Vizitator
Postări: 1
Înregistrat: ‎10-06-2014
0

Re: Hackerii pot prelua controlul asupra telefoanelor. Cât de sigură este reţeaua Vodafone?

Este posibil sa platesc catre Vodafone doar ce-am utilizat ? Adica platesc tot ce am consumat efectiv si pentru restul de SMS-uri "fantoma" sa-i trimiteti pe parteneri la mine (deoarece nu sunt "responsabilitatea" Vf).

Precizez ca periodic primesc de la 24569 mesaje de 6 EUR.

Membru de onoare
Postări: 1.027
Înregistrat: ‎21-05-2013

@dopa a scris:

Este posibil sa platesc catre Vodafone doar ce-am utilizat ? Adica platesc tot ce am consumat efectiv si pentru restul de SMS-uri "fantoma" sa-i trimiteti pe parteneri la mine (deoarece nu sunt "responsabilitatea" Vf).

Precizez ca periodic primesc de la 24569 mesaje de 6 EUR.

Buna,

Te rog sa apelezi la echipa de chat pentru a primi asistenta, colegii mei te vor prelua imediat.

Chat1.jpg

Multumesc,
Alexandra

Vizitator
Înregistrat: ‎10-08-2012
0

Buna ziua,

Am gasit si eu in lista de apeluri efectuate pe contul sotiei SMS-uri trimise la nr. 23120 si taxate cu 1.5 Euro, pana acum au fost trimise 8 asemenea SMS-uri. Imi puteti spune ce serviciu si-a activat (probabil din greseala) si cum se poate dezactiva urgent?

Multumesc,

Membru de onoare
Postări: 1.027
Înregistrat: ‎21-05-2013
0

@Clau2078 a scris:

Buna ziua,

Am gasit si eu in lista de apeluri efectuate pe contul sotiei SMS-uri trimise la nr. 23120 si taxate cu 1.5 Euro, pana acum au fost trimise 8 asemenea SMS-uri. Imi puteti spune ce serviciu si-a activat (probabil din greseala) si cum se poate dezactiva urgent?

Multumesc,

Buna,

Pentru detalii legate de acest serviciu partener, am rugamintea sa apelezi numarul: 0318262751

Multumesc

Vizitator
Înregistrat: ‎22-01-2016
0

Buna ziua,

am si eu aceeasi problema cu sms-uri succesive de la nr 23131. Ma puteti ajuta sa scap de ele?

Multumesc.

Mihai

Highlighted
Moderator
Postări: 687
Înregistrat: ‎26-04-2017
0

Buna,

Ai resusit sa te dezabonezi de la serviciul de numere scurte, grigorem1980 ?

Nu putem face mai multe verificari aici pentru ca avem nevoie de un numar de telefon, iar numerele de telefon si datele personale inregistrate pe codul de abonat sunt informatii protejate de politica de confidentialitate si nu pot fi facute publice.

Prin urmare, iti recomandam sa iei legatura cu noi fie apeland la *222, fie completand formularul de email de aici https://goo.gl/Jct8aj .

Multumesc,
Madalina