Altele

Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Aţi dorit să scrieţi 
Răspuns
Vizitator
Postări: 3
Înregistrat: ‎18-06-2012
0

MicroSim nou

Buna ziua azi tocmai a ajuns telefonul Sony xperia S  care l am achizitionat la prelungire de abonament. Am fost palcut surpins sa gasesc in cutia curierului si un micro sim. Intrebarea mea este cum il pot activa pe acela pentru nr meu de telefon si cat dureaza taota treaba pentru ca nu vreau sa stau prea mult fara a putea vb la telefon.

Membru cu acte în regulă
Postări: 470
0

Re: MicroSim nou

Buna rafa,

Te rog, sa imi lasi un mesaj privat care sa contina numarul tau de telefon pentru a putea face verificarile necesare.

Multumesc,

Alina

Membru cu acte în regulă

Rafa, ai primit un MicroSim deoarece telefoanele Sony Xperia S nu functioneaza cu un sim normal. O sa te rog, sa-mi lasi tot intr-un mesaj privat seria MicroSim-ului pentru a putea face eu modificarile necesare si a utiliza numarul intr-un timp cat mai scurt.

Multumesc,

Alina

Membru cu acte în regulă
0

Rafa, am efectuat modificarile necesare, te rog, sa introduci MicroSim-ul in telefon si sa imi spui daca este totul ok.

Multumesc,

Alina

Vizitator
Postări: 3

DONE!

Totul e ok. 

Multumesc pentru ajutor.

Membru cu acte în regulă
0

Cu mare placere!

O zi frumoasa,

Alina

Vizitator
Postări: 1
Înregistrat: ‎28-09-2012
0

Buna!

Tocmai am primit noul telefon la prelungirea abonamentului, dar am nevoie de microsim.

Cum si de unde il pot obtine?

Multumesc!

Membru de bază
Postări: 151
Înregistrat: ‎22-05-2013
0

Salut, gabrielane si bine ai venit pe forum!

Poti primi un microSIM gratuit daca te vei duce cu buletinul in orice magazin Vodafone.

Poti verifica lista si programul lor aici.

O zi placuta,

Georgiana

Vizitator
Postări: 1
Înregistrat: ‎23-07-2014
0

Buna ziua!

Sunt in aceeasi situatie in care a fost si rafa. Mi-am cumparat un sony xperia z care necesita microsim, am primit microsim-ul odata cu telefonul iar acum trebuie sa il activez. Va rog sa ma ajutati.

Highlighted
Membru de onoare
Postări: 1.749
Înregistrat: ‎12-01-2012

@robert_lep a scris:

Buna ziua!

Sunt in aceeasi situatie in care a fost si rafa. Mi-am cumparat un sony xperia z care necesita microsim, am primit microsim-ul odata cu telefonul iar acum trebuie sa il activez. Va rog sa ma ajutati.

Buna Robert!

Pentru a primi asistenta, te rog sa accesezi chat-ul. Arata ca in imaginile de mai jos si apare pe orice pagina a site-ului nostru. Dupa logare si alegerea temei de discutie, te va prelua un consultant imediat.

chat.jpg

chat1.jpg

Multumesc!