Altele

Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Aţi dorit să scrieţi 
Răspuns
Membru de onoare
Postări: 1.486
Înregistrat: ‎02-02-2012
0

Re: " Numere "preferentiale"

Salut,

Te rog sa-mi spui numerele preferentiale pe care le doresti printr-un mesaj privat, si te voi ajuta eu cu raspunsul la intrebarea ta. 

Vizitator
Postări: 1
Înregistrat: ‎19-09-2012
0

Buna ziua,
As dori sa imi schimb numarul de telefon cu un numar de aur si doresc sa stiu daca aveti urmatoarele variante disponibile(prefixul poate fi oricare): 001100; 100100; 200100; 300100; 400100; 500100; 600100; 700100; 800100; 900100.
Si va rog sa imi spuneti si cat costa sa schimb numarul. Va multumesc!

P.S sau ceva de genul XXX.100
Membru de onoare
Postări: 1.486
Înregistrat: ‎02-02-2012

Salut,

Schimbarea unui numar cu altul preferential costa 25 Euro fara TVA, suma ce va aparea pe prima factura emisa. 

Pentru a te putea ajuta, am nevoie de numarul de telefon pe care il ai in acest moment (care se doreste schimbat). Voi transmite solicitarea ta catre departamentul implicat, vor face verificarile necesare, apoi iti vom prezenta rezultatele obtinute/ gasite. In urma acestei proceduri, orice modificare se va face doar cu acordul tau final dupa luare la cunostinta a rezultatelor disponibile. 

Astept mesajul tau privat.

O seara frumoasa iti doresc!

Claudiu

Membru
Postări: 35
Înregistrat: ‎21-03-2012
0

Re: Numere "preferentiale"

@ connex.ceea ce ai descris tu este chiar o aberatie.orice operator este obligat sa tina blocat numarul la care se renunta o perioada de minim 6 luni pana sa il realoce.deci daca tu ai cerut numarul inapoi inainte de cele 6 luni teoretic le faceai o favoare ca nu ocupai alt numar....
ma rog,poate procedurile la VDF se executa nu se discuta Emoticon fericit
Vizitator
Postări: 1
Înregistrat: ‎30-09-2013
0

Salut. Unde pot sa aflu ce numere de telefon sunt disponibile si cum pot sa fac o rezervare? Tot incerc sa intru pe vodafone.ro/numere si nu merge. Va multumesc

Membru de onoare
Postări: 1.027
Înregistrat: ‎21-05-2013

Buna cremeneanu,

Pentru rezervare, te rog sa-mi trimiti un mesaj privat cu numarul dorit ( inaintam cererea catre departamentul avizat si vei fi contactat in maxim 5 zile lucratoare pentru confirmare).

Multumesc,
Alexandra

Vizitator
Postări: 2
Înregistrat: ‎02-01-2014
0

Buna ziua,
As dori sa imi schimb numarul de telefon cu un numar preferential,asa vrea sa stiu daca se mai poate(vad ca este un topic vechi)si daca da cam cat costa un numar nou?

Highlighted
Moderator
Postări: 170
Înregistrat: ‎21-12-2015
0

@odyzzeus a scris:

Buna ziua,
As dori sa imi schimb numarul de telefon cu un numar preferential,asa vrea sa stiu daca se mai poate(vad ca este un topic vechi)si daca da cam cat costa un numar nou?

Buna,

Da, se poate schimba numarul de telefon cu un numar preferentia insa, in vederea rezolvarii acestei solicitari, te rog sa accesezi CHAT-ul Vodafone care se afla pe prima pagina a site-ului www.vodafone.ro.

Multumesc.