Altele

Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Aţi dorit să scrieţi 
Răspuns
Highlighted
Membru VIP
Postări: 6.910
Înregistrat: ‎31-01-2012
Soluţie acceptată

O alta infatisare a site-ului vodafone.ro

Salutare!

Ce parere aveti de noua infatisare a site-ului vodafone .ro?

Personal il gasesc mult mai atragator decat versiunea anterioara.Informatia este mult mai bine dispusa.Headerul site-ului este ceva mai discret ,fara a prejudicia experienta in utilizare.

Am rasfoit site-ul si chiar daca a fost reconfigurat ,nu am intampinat probleme in accesarea informatiilor.Am facut browsing prin diferitele sectiuni, ca si cand nu s-ar fi schimbat nimic.

Se pare ca bara de cautare, a primit o pozitie de top,iar meniul Cost Control i-a luat locul.

Personal apreciez ca au mai anulat din rosul acela ...omniprezent si obositor.

Ma gandesc ca  vor mai fi ceva erori,avand in vedere noile modificari aduse,dar sunt convins ca se vor rezolva.

Workspace 1_0112.gif

Ionut

Vodafone
Membru de onoare
Postări: 1.749
Înregistrat: ‎12-01-2012

Re: O alta infatisare a site-ului vodafone.ro

Buna Ionut,

Iti multumim pentru acest feedback, ne este foarte util.

O zi cat mai frumoasa!

Multumesc,
Irina
Membru VIP
0

Buna Irina!

Cu placere! Emoticon fericit

O zi minunata si tie!

Ionut

Vodafone
Vizitator
Postări: 6
Înregistrat: ‎05-09-2012
0

Buna tuturor!

Mie nu-mi place pentru ca nu reusesc sa intru pe pagina "Tonuri de asteptare". Am cumparat mai multe tonuri de asteptare si cateodata le schimb.. pentru ca nu pot sa pun in ordine aleatorie mai mult de 5 tonuri. Am incercat azi sa intru acolo si... nimic! Emoticon trist Apare pagina initiala pentru o secunda.. apoi ma redirectioneaza pe pagina asta noua si nu exista nici un link care sa ma duca pe pagina initiala cu tonuri de asteptare. Sper sa se rezolve curand. Emoticon trist

Membru VIP

[ Editat ]

Salut!

Vezi cat te ajuta link-ul acesta.La mine este accesibil tabul "Tonuri de asteptare",dar toate informatiile de acolo sunt acestea:

"Cu tonurile de aşteptare, cei care te sună vor auzi o melodie aleasă de tine în locul tonului de apel obişnuit. Poţi configura mai multe tonuri de asteptare în funcţie de preferinţele tale şi serviciul poate fi activat pe orice model de telefon.

Activează-ţi acum un ton de aşteptare dintre miile de piese disponibile în aplicaţia online şi toţi prietenii vor asculta piesele tale preferate atunci cand te sună."

"Serviciul costă 0.25€ (0.31€ TVA inclus) pe lună atât pentru abonaţi, cât şi pentru utilizatorii Cartelei Vodafone.

O melodie costă 0.59€ (0,70€ TVA inclus) sau 0.90€ (1,12€ TVA inclus).

Apelarea ghidului dedicat tonurilor de aşteptare la *800 este taxată cu 0,03€/ minut, fără TVA."

Ionut

Vodafone