Altele

Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Aţi dorit să scrieţi 
Răspuns
Membru veteran
Postări: 659
Înregistrat: ‎17-04-2012
0

Re: Pana la 500 MB gratuit cu Vodafone SuperQuiz.

Salut Ionut.

Am primit si eu mesajul, am apelat *123#, m-am uitat si in contul myvodafone dar nu scrie nimic de bonus.

Se activeaza oare la urmatoarea data de facturare?

____________________________________________________________________________________________________
HTC One 32 GB Black
Voucher pentru reducere 1% la orice achiziție de pe PC Garage - OIBYKUOG
Voucher pentru reducere 3% la orice achiziție de pe WatchShop - 858MYXYUVodafone
Membru de onoare
Postări: 1.027
Înregistrat: ‎21-05-2013
0

@andyground a scris:

Salut Ionut.

Am primit si eu mesajul, am apelat *123#, m-am uitat si in contul myvodafone dar nu scrie nimic de bonus.

Buna,

Premiile se vor acorda in termen de maximum o luna de la data la care premiul a fost castigat, iar catigatorii vor primi un SMS de confirmare in momentul alocarii.  

Poti vedea mai multe detalii aici: https://www.vodafone.ro/supernet/?icmp=hp-p-hs-supernet

Multumesc,
Alexandra

Membru veteran
0

Buna Alexandra_M.

In regulament la sectiunea V. PREMII punctul 13 scrie:

"Premiile se vor acorda pe numarul de telefon indicat de participant pe site in termen maxim o luna de
la data la care premiul a fost castigat, iar castigatorii vor primi un SMS de confirmare in momentul alocarii. "

De aici eu inteleg ca in momentul cand am primit sms-ul ar fi trebuit sa primesc si bonusul, nu?

____________________________________________________________________________________________________
HTC One 32 GB Black
Voucher pentru reducere 3% la orice achiziție de pe WatchShop - 858MYXYUVodafone
Membru de onoare
0

@andyground a scris:

Buna @Alexandra_M.

In regulament la sectiunea V. PREMII punctul 13 scrie:

"Premiile se vor acorda pe numarul de telefon indicat de participant pe site in termen maxim o luna de
la data la care premiul a fost castigat, iar castigatorii vor primi un SMS de confirmare in momentul alocarii. "

De aici eu inteleg ca in momentul cand am primit sms-ul ar fi trebuit sa primesc si bonusul, nu?

Cand ai castigat premiul? Ai primit SMS de alocare a net-ului?

Multumesc,
Alexandra

Membru veteran
0

[ Editat ]

Buna Alexandra_M.

Ieri am primit sms-ul la ora 15:25.

"Felicitari! Pentru ca ai raspuns corect la intrebarile de pe vodafonesupernet.ro, bonusul de net castigat a fost activat pe numarul tau. Bonusul este graturi si valabil 30 de zile. pentru detalii apeleaza *123#."

De cand am primit acest mesaj am verificat de 3 ori la *123# precum si in contul myvodafone, dar nu scrie nimic de bonusul castigat, fiind specificate doar beneficiile incluse in abonament.

P.S.

Acum mi-a aparut in cont la serviciile mele optiunea de internet pe mobil promo care se va activa in data de 13/10/2014 si va expira in data de 12/11/2014

HTC One 32 GB Black
Membru VIP
Postări: 6.910
Înregistrat: ‎31-01-2012

@andyground a scris:

Salut Ionut.

Am fost doar notificat ca sunt castigatorul bonusului.Insa,nu s-a alocat contului.Am inteles ca"Bonusul nu este valabil din ziua primirii sms-ului, va putea fi folosit de la urmatoarea facturare."

Vodafone
Nou venit
Postări: 2
Înregistrat: ‎17-01-2015
0

Anunţ

@Ionuţ a scris:

Salutare!

Vodafone a lansat Vodafone SuperQuiz,ce are ca scop promovarea serviciilor de date mobile in randul utilizatorilor de abonamente si cartele reincarcabile.

Tot ce trebuie sa faci este sa accesezi SuperQuiz de aici.,iar pentru fiecare raspuns corect vei primi 100 MB trafic national de internet pe mobil.Se poate castiga maxim 500 MB/luna,iar la intrebari se poate raspunde o singura data pe luna.

Premiul se va aloca pe numarul de telefon indicat la urmatoarea data de facturare.Are valabilitate 30 de zile si se va consuma inaintea traficului inclus in abonament.Pentru utilizatorii de cartele prepaid,traficul va fi alocat contului in aproximatic 7 zile lucratoare.

@Ionuţ a scris:

Salutare!

Vodafone a lansat Vodafone SuperQuiz,ce are ca scop promovarea serviciilor de date mobile in randul utilizatorilor de abonamente si cartele reincarcabile.

Tot ce trebuie sa faci este sa accesezi SuperQuiz de aici.,iar pentru fiecare raspuns corect vei primi 100 MB trafic national de internet pe mobil.Se poate castiga maxim 500 MB/luna,iar la intrebari se poate raspunde o singura data pe luna.

Premiul se va aloca pe numarul de telefon indicat la urmatoarea data de facturare.Are valabilitate 30 de zile si se va consuma inaintea traficului inclus in abonament.Pentru utilizatorii de cartele prepaid,traficul va fi alocat contului in aproximatic 7 zile lucratoare.

Nou venit
Postări: 2
Înregistrat: ‎17-01-2015
0

nu am primit

Highlighted
Membru de onoare
0

@0728595865 a scris:

nu am primit

Buna,

Te rog sa te adresezi echipei de chat.

CHAT.jpg

Multumesc