Altele

Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Aţi dorit să scrieţi 
Răspuns
Membru VIP
Postări: 6.910
Înregistrat: ‎31-01-2012

Pana la 500 MB gratuit cu Vodafone SuperQuiz.

Salutare!

Vodafone a lansat Vodafone SuperQuiz,ce are ca scop promovarea serviciilor de date mobile in randul utilizatorilor de abonamente si cartele reincarcabile.

Tot ce trebuie sa faci este sa accesezi SuperQuiz de aici.,iar pentru fiecare raspuns corect vei primi 100 MB trafic national de internet pe mobil.Se poate castiga maxim 500 MB/luna,iar la intrebari se poate raspunde o singura data pe luna.

Premiul se va aloca pe numarul de telefon indicat la urmatoarea data de facturare.Are valabilitate 30 de zile si se va consuma inaintea traficului inclus in abonament.Pentru utilizatorii de cartele prepaid,traficul va fi alocat contului in aproximatic 7 zile lucratoare.

Vodafone
Membru veteran
Postări: 659
Înregistrat: ‎17-04-2012

Re: Pana la 500 MB gratuit cu Vodafone SuperQuiz.

Am raspuns ei eu la cele 5 intrebari si acum astept bonusul Emoticon fericit

____________________________________________________________________________________________________
HTC One 32 GB Black
Voucher pentru reducere 1% la orice achiziție de pe PC Garage - OIBYKUOG
Voucher pentru reducere 3% la orice achiziție de pe WatchShop - 858MYXYUVodafone
Membru veteran
Postări: 659
Înregistrat: ‎17-04-2012
0

Din pacate nu am primit bonusul la data de facturare, asa cum este precizat mai sus. Emoticon trist

____________________________________________________________________________________________________
HTC One 32 GB Black
Voucher pentru reducere 1% la orice achiziție de pe PC Garage - OIBYKUOG
Voucher pentru reducere 3% la orice achiziție de pe WatchShop - 858MYXYUVodafone
Membru VIP

Salut Andy!

Iată răspunsul oficial!

"Doar pentru clientii cu data de facturare 14 bonusul nu a putut fi acordat in timp util, adica in 14 septembrie, astfel ca pe numarul tau se va activa la data de 14 octombrie."

Am participat cu 4 numere de voce.Am sa adaug si câteva de date.Nu stiu daca bonusul se va acorda si pe acestea din urma.  Emoticon fericit

Vodafone
Vizitator
Postări: 1
Înregistrat: ‎29-11-2012

[ Editat ]

Se pare ca si pentru clientii cu data de facturare 17 nu s-a acordat bonusul. Emoticon trist

Intram in aceeasi categorie cu clientii cu data de facturare 14?

Vizitator
Postări: 1
Înregistrat: ‎26-02-2014
0

Sunt utilizatoare de cartela.Ieri trebuia sa primesc cei 500 MB promisi.Tot astept cei 500 mb de net castigati...Pe chat mi s-a zis ca se aloca dupa 30 de zile.Nu vad scris pe undeva asa,ci faptul ca se acorda in "maxim o luna de
la data la care premiul a fost castigat(momentul finalizarii quiz-ului)" si ca se vor aloca in 7 zile de la finalizarea quiz-ului.

Membru VIP
0

Bonusul nu este compatibil cu abonamentele de internet mobil/cartela de internet Vodafone.Cel putin,asa am inteles eu. Emoticon fericit

Vodafone
Vizitator
Postări: 3
Înregistrat: ‎24-03-2014
0

azi pe 23.09 mi s-a emis o noua factura dar nici urma de bonusul castigat in SuperQuiz. O alta teapa marca vodafone?

Membru VIP

Salut!

"Premiile se vor acorda in termen de maximum o luna de la data la care premiul a fost castigat, iar catigatorii vor primi un SMS de confirmare in momentul alocarii. "

Vodafone
Membru VIP
0

Astazi,la mai putin de 2 saptamani,am primit bonusul SuperQuiz.

Vodafone