Altele

Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Aţi dorit să scrieţi 
Răspuns
Începător
Postări: 18
Înregistrat: ‎11-04-2012
0

Pot folosi puncte loialitate pt un telefon cu abonament nou ?

Salut !

Am abonament VDF si niste puncte de loialitate.

De ce nu pot folosi punctele atunci cand aleg un telefon+abonament si numar nou ?

Ce este culmea ca daca iau telefonul fara abonament se pot folosi .

Multumesc

Highlighted
Membru VIP
Postări: 6.910
Înregistrat: ‎31-01-2012

Re: Pot folosi puncte loialitate pt un telefon cu abonament nou ?

Salut

Punctele de loialitate nu se pot utiliza la achizitia unui telefon,impreuna cu un abonament nou.Doar la liber sau la reinnoirea unui serviciu postpaid. Emoticon fericit

Vodafone
Vizitator
Postări: 6
Înregistrat: ‎08-05-2013
0

As vrea si eu sa folosesc punctele de loialitate sa cumpar un telefon dar nu mai stiu daca mai am, au disparut de pe factura de trei luni, nu stiu ce se intampla, acum trei luni erau in valoare de peste 80eur, acum ar fi trebuit sa treaca de 100 eur, dar nu mai sunt, nu apar nici in cont, nici pe factura.

Consultant
Postări: 254
Înregistrat: ‎30-12-2014
0

@marcelmmunteanu a scris:

As vrea si eu sa folosesc punctele de loialitate sa cumpar un telefon dar nu mai stiu daca mai am, au disparut de pe factura de trei luni, nu stiu ce se intampla, acum trei luni erau in valoare de peste 80eur, acum ar fi trebuit sa treaca de 100 eur, dar nu mai sunt, nu apar nici in cont, nici pe factura.

Buna,

Poti vizualiza punctele de loialitate in contul de MyVodafone. Pentru mai multe informatii ne poti contacta prin una dintre variantele de aici: https://www.vodafone.ro/personal/asistenta/contacteaza-ne/index.htm.

Multumesc,

Elena