Altele

Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Aţi dorit să scrieţi 
Răspuns
Nou venit
Postări: 1
Înregistrat: ‎20-02-2012
0

Re: Primul "celular"

imi amintesc si acum acea clapeta de la Ericsson T20 ...cred ca am avut-o prin 2002 ...mi-a ramas 'mostenire' de la tata Emoticon foarte fericit si chiar mi-a placut cu toate ca in clasa deja se roteau telefoane cu display color al meu in schimb avea semnal bun! Miss that time :/

Vizitator
Postări: 5
Înregistrat: ‎16-02-2012
0

buna,primul meu mobil mia fost daruit de tata care lucra la guvern un sonyericsson t68i pe care il am si acum,avea ecranul cu led albastru,era o nebunie,nu toata lumea avea asa ceva
Vizitator
0

Primul meu telefon a fost un Nokia 1100.Il mai am si acum dar nu mai functioneaza.Erau telefoane bune la vremea lorEmoticon fericit

Vizitator
0

Primul meu telefon mobil a fost un Nokia 3310. Nu a fost cine stie ce, dar la scoala toata ziua jucam Snake pe el. Eram cel mai bucuros, chiar daca acum am un smartphone, tot Snake ramane forta!

Highlighted
Începător
Postări: 10
Înregistrat: ‎11-02-2012
0

eu am avut ca prim telefon,un alcatel micut si rotund,am uitat cum ii spunea.
Vizitator
Înregistrat: ‎21-02-2012
0

primul meu telefon a fos un Siemen A35 ... erau foarte bune la semnal pe atunci...cam naspa ca avea ecranul mic !!

Nou venit
0

Re: Primul telefon mobil

primul telefon mobil a fost primit cadou de la fratele meu si era o caramida de motorola, nu mai stiu exact modelul. dar nu m-a tinut mult.

Nou venit
0

Primul meu telefon a fost un Alcatel One Touch Easy si a fost un cadou primit de la unchiul meu care la timpul respectiv lucra prin Italia.Eram foarte madru de el pentru ca eram singurul cu telefon care nu era o ''caramida'' Emoticon fericit)

Nou venit

Re: Primul telefon mobil

Primul meu telefon un nokia 6310i , cel mai fain era ca bateria tine cam o saptamana incarcata, acum detin un galaxy s2 care daca tine o zi am noroc Emoticon fericit
Vizitator
0

Primul meu telefon mobil a fost un alcatel. Nu stiu exact de care dar era alb-negru, avea un singur joc si era foarte rezistent. Mai mult a fost doar pentru sunat. Anul a fost 2001 din cate imi amintesc, l-am primit cadou...