Altele

Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Aţi dorit să scrieţi 
Răspuns
Vizitator
Postări: 2
Înregistrat: ‎13-07-2017
0

Problema reincarcare cartela

Am incarcat aseara online o cartela si nu am primit nici cod de reincarcare, nici cartela direct incarcata. Nu e absolut nimic gresit, numarul e cel care trebuie sa fie. In schimb, plata a fost realizata fara nicio problema. Si culmea, nu ai nici posibilitatea de a vorbi cu un operator. Cineva de la Vodafone imi poate spune ce s-a intamplat? Nr 0722739737
Moderator
Postări: 674
Înregistrat: ‎26-04-2017
0

Re: Problema reincarcare cartela

[ Editat ]

Buna,

Acest numar a fost reincarcat in data de 07.07.2017, insa dupa primirea bonusului de 1 Euro. Ulterior reincarcari s-a activat Ofert 8. 

Nu s-a activat Oferta 7 intrucat la prima activare, Oferta 8 este 7 Euro. In situatia in care doresti sa o pastrezi si in viitor, e necesar sa ai in cont minimum 8 Euro.

Multumesc,

Madalina 

Vizitator
Postări: 2
Înregistrat: ‎13-07-2017
0

8 euro am incarcat, si chiar daca as fi reincarcat mai putin, primeam creditul. Am 0 euro credit pe cartela si nici nu am primit mesaj cum ca am reincarcat.
Highlighted
Moderator
Postări: 674
Înregistrat: ‎26-04-2017

Buna, 

In data de 07.07.2017 ai reincarcat cu 6 Euro, iar ulterior ai primit un bonus de 1 Euro. De asemenea, observam ca ai si o reincarcare de 8 Euro, insa aceasta este inregistrata de sistem in data de 15.07.2017, iar aceasta a fost facuta online direct din contul de MyVodafone. 

Multumesc,

Madalina