Altele

Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Aţi dorit să scrieţi 
Răspuns
Colaborator debutant
Postări: 52
Înregistrat: ‎07-08-2013
0

Puncte loialitate

Salut! Am o intrebare. In ce masura se calculeaza punctele bonus aferente fiecsrei facturi? Intreb ca eu de ceva vreme nu am vazut sa cresc la mai mult de 1812. Sunt doar curios, atat! Multumesc!

Membru veteran
Postări: 659
Înregistrat: ‎17-04-2012

Re: Puncte loialitate

Salutare.

Punctele de loialitate se calculeaza in functie de grupa de loialitate din care face parte clientul, iar valabilitatea punctelor de loialitate expira dupa 36 de luni de la data acordarii.

____________________________________________________________________________________________________
HTC One 32 GB Black
Voucher pentru reducere 1% la orice achiziție de pe PC Garage - OIBYKUOG
Voucher pentru reducere 3% la orice achiziție de pe WatchShop - 858MYXYUVodafone
Colaborator debutant
0

Asta stiu. Eu sunt client "Gold", dar am observat ca nu au mai crescut punctele de vre-o luna sau 2. Ca din cate am citit, daca iti vine factura 40 euro, primesti 40 puncte si inca 40 ca sunt in grupa "gold"..deci, in total 80 puncte. Dar nu am mai primit, sau poate nu am tinut eu evidenta..Multumesc!

Membru veteran
Postări: 659
Înregistrat: ‎17-04-2012
0

Salutare.
Cu siguranta ai primit punctele de loialitate pentru fiecare factura, dar daca nu le-ai folosit punctele au o valabilitate de 36 de luni de la momentul acordarii.
De exemplu daca luna aceasta ai primit X puncte de loialitate si nu le folosesti in 36 de luni acestea se pierd.
____________________________________________________________________________________________________
HTC One 32 GB Black
Voucher pentru reducere 1% la orice achiziție de pe PC Garage - OIBYKUOG
Voucher pentru reducere 3% la orice achiziție de pe WatchShop - 858MYXYUVodafone
Colaborator debutant
0

Salut,

Nu are cum sa treaca 36 luni, din moment ce eu in Mai fac 24 luni in reteaua Vodafone.

Membru VIP
Postări: 6.910
Înregistrat: ‎31-01-2012

Salut!

De exemplu: dacă ai consumat servicii în valoare de 40 €, vei primi 40 de puncte de loialitate pentru valoarea facturii, la care se adaugă un bonus de 80 de puncte pentru grupa de loialitate. În total, primeşti 120 de puncte.

Poti verifica,daca ti s-au alocat corect punctele,consultant facturile emise in ultimele 6 luni.Accesezi myvodafone,iar in secțiunea Factura mea ai disponibile facturile in format .pdf.

Daca ceva este in neregula,accesezi unul din canalele de consultanta recomandate de andyground. Emoticon fericit

Vodafone