Altele

Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Aţi dorit să scrieţi 
Răspuns
Începător
Postări: 19
Înregistrat: ‎18-03-2013
0

Recuperare puncte de loialitate

Buna ziua,

Zilele trecute in data de 16 noiembrie, mi-a fost facuta la telefon o oferta pentru un nou abonament plus un telefon de catre un reprezentant Vodafone. Oferta fusese activata tot in ziua respectiva, si de pe cont mi-au fost luate niste puncte de loialiate ca sa se plateasca o parte din pretul telefonului. Ideea e ca mai apoi am refuzat oferta respectiva dar punctele nu mi-au fost returnate. Acelea le voi primi inapoi?

Nu mai stiu exact cate puncte mi-au fost luate atunci, si nici pe contract nu gasesc acest amanunt ca sa va zic sigur.

Moderator
Postări: 494
Înregistrat: ‎26-04-2017
0

Re: Recuperare puncte de loialitate

Buna, 

Bineinteles ca vei primi acele puncte inapoi, insa pentru aceasta iti recomandam sa iei legatura cu noi. 

Nu putem face mai multe verificari aici pentru ca avem nevoie de un numar de telefon, iar numerele de telefon si datele personale inregistrate pe codul de abonat sunt informatii protejate de politica de confidentialitate si nu pot fi facute publice.

Prin urmare, va recomandam sa luati legatura cu noi fie apeland la *222, fie completand formularul de email de aici https://goo.gl/Jct8aj .

Multumesc,
Madalina