Altele

Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Aţi dorit să scrieţi 
Răspuns
Vizitator
Postări: 3
Înregistrat: ‎03-08-2012
0

Reinoire contract pentru 2 numere respectiv red 19 si red 39

[ Editat ]

Buna ziua . Incerc de 2 saptamani sa iau legatura cu domnisoara Adriana Mirc angajata a Vodafone si in fiecare zi de la rel clienti imi spune sa astept ca ma suna dansa.

Imi doresc un red 19 pe care mi l oferise la 15 euro si un red 39 cu un samsung s5, daca nu se poate macar sa mi spuna " domne nu vrem sa ti mai facem nici o oferta in sensul acesta si esti binevenit sa parasesti reteaua " si pe cuvantul meu ca ma resemnez si ma conformez .

Nu pot intelege ce este atat de greu in a oferii un raspuns clar in privinta mea.

Va multumesc .

Alexandru

Membru de bază
Postări: 151
Înregistrat: ‎22-05-2013
0

Re: Reinoire contract pentru 2 numere respectiv red 19 si red 39

Bine ai venit pe forum, morpheu85!

Pentru a primi mai multe informatii referitor la aceasta solicitare, te rog sa te adresezi colegilor din sectiunea Chat.

Multumesc,

Georgiana

Vizitator
0

Incep sa cred ca nimeni nu are bunavointa de a rezolva aceasta problema .

M ai trimis in chat , unde acum ceva timp aveam o problema cu receptia semnalului si un coleg de al dvs mi a sugerat sa mi iau un cablu usb de 10 metri sau sa stau la geam cu laptopul .

P.S. este incredibil cum se trateaza lucrurile in compania asta . Sunt satul de ' o sa va contactam noi sau sunati la ... sau mai nou acum imi oferi solutia de am ma duce la sectiunea chat ' 

Chiar nu exista nimeni care sa ia taurul de coarne si sa zica  asta se poate sau asta nu si asta va oferim noi 

Vizitator
0

Am fost si in sectiunea chat am ajuns de unde am plecat ......

O sa te contacteze cineva .

La fel ca in ultimele 2 saptamani .

Va multumesc pentru promtitudinea de care faceti dovada .