Altele

Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Aţi dorit să scrieţi 
Răspuns
Vizitator
Postări: 7
Înregistrat: ‎14-07-2013
0

Schimbare cartela!

Am sunat la *222.Dupa 9 minute de ascultat aceasi melodie m-am plictisit si m-am hotarat sa postez aici.

As dori sa stiu daca am dreptul la o schimbare gratuita a cartelei.Cred ca sunt printre putinii detinatori ai unei cartele active pe care scrie Connex,dar de la un timp am probleme cu ea.Cartela am avut-o pe abonament pana acum cateva luni cand am trecut-o pe prepay,deoarece mai am o cartela pe abonament.Va rog sa-mi spuneti, daca o schimb,pierd codul PUK2 si parola de barare?Daca le pierd se poate rezolva de catre un admin aici pe forum ca sa nu mai sun la *222?

Cu multumiri!

Membru de onoare
Postări: 1.027
Înregistrat: ‎21-05-2013

Re: Schimbare cartela!

@nickvis a scris:

Am sunat la *222.Dupa 9 minute de ascultat aceasi melodie m-am plictisit si m-am hotarat sa postez aici.

As dori sa stiu daca am dreptul la o schimbare gratuita a cartelei.Cred ca sunt printre putinii detinatori ai unei cartele active pe care scrie Connex,dar de la un timp am probleme cu ea.Cartela am avut-o pe abonament pana acum cateva luni cand am trecut-o pe prepay,deoarece mai am o cartela pe abonament.Va rog sa-mi spuneti, daca o schimb,pierd codul PUK2 si parola de barare?Daca le pierd se poate rezolva de catre un admin aici pe forum ca sa nu mai sun la *222?

Cu multumiri!

Buna,

Schimbare este gratuita daca SIM-ul este deteriorat (va trebui sa il prezinti in magazin). Modificarea implica inlocuirea codurilor.

Multumesc!

Vizitator
0

Azi am fost la o reprezentanta Vodafone si am schimbat gratuit cartela.Ar fi fost culmea sa platesc,tinand cont ca aproximativ 12 ani am folosit aceasi cartela.Ba chiar ma asteptam sa fiu felicitat si sa primesc si un bonus de fidelitate.Doar nu oricine mai are cartela activa pe care scrie Connex.Dar traim in Romania,nu?

Membru de bază
Postări: 191
Înregistrat: ‎15-03-2012
0

Felicitari ! Emoticon fericit

Vizitator
0

Multumesc!